Wpis z mikrobloga

@njeee: Jeśli to przez ten wysryw to gość zyska to co chciał - wyświetlenia.
Ja pisałem wcześniej - dla mnie napisał to, by zrobić szum innym zdaniem. Brakuje mi konkretów, to są wnioski oparte o bardzo proste informacje.

Można być ekspertem i nie bywać w padoku. Na pewno są osoby, które wystarczająco potrafią czytać ten sport. Chociaż w Polsce to garstka ( ͡° ͜ʖ ͡°) #pdk,
ci, którzy piszą, jakoś zaczynać muszą


@revlayup: to zobacz ile lat już Wroniecki męczy bułę ;) Dzisiaj przegiął pałę konkretnie i dla mnie się skompromitował jako "dziennikarz".
Tekst ewidentnie napisany pod prąd, dla klików. Zresztą "polecam" jego Twittera - co jakiś czas napisze coś takiego, że tylko się za głowę pozostaje złapać. I jeszcze legendarne usunięte tweety, ale to już #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@revlayup: w pewnych kręgach latają jego tweety sprzed ogłoszenia składu kierowców na 2018 (Stroll&Sirotkin), gdzie twierdził, że Kubica jest po prostu za słaby i go nie wezmą. Jakoś w styczniu (po tym jak RK został rezerwowym) usunął wszystkie swoje tweety.

Niedawno śmiał się z Cezarego, wrzucił screena gdzie CG cośtam źle przewidział/ocenił z dopiskiem "w internecie nic nie ginie". Padokowe Świry mu odpisali "faktycznie, dobrze że nic nie ginie" i dali
@revlayup: to uroczyście oświadczam, że mianuję się na eksperta w kategorii f1, lotów kosmicznych, wypadków lotniczych, kolejowych, w sumie wszelkich lądowych i morskich, nabyłem umiejętności trenerskie sportowców indywidualnych i drużyn sportowych w tym oczywiście prowadzenia reprezentacji kraju. Fizyka kwantowa, procesy fuzji jądrowej, a ostatnio po oglądnięciu serialu Czarnobyl neutralizowanie skutków katastrofy w elektrowni jądrowej.

Dalsze umiejętności w trakcie nabywania ;) [] ;)
morganpl - @revlayup: to uroczyście oświadczam, że mianuję się na eksperta w kategori...

źródło: comment_jPO4POal4oBzYvVM9qFzT4lVaIi3ZOV9.jpg

Pobierz
@morganpl: ale ja zdecydowanie jestem po stronie CG ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może trochę nieprecyzyjnie to napisałem. Wiadomo, że nic nie przebije bywania w środku, tu nie ma dyskusji. Chodziło mi bardziej o to, że można tworzyć opinie sprzed monitora, szczególnie na początku, a także mieć przy tym rację i wyciągać trafne wnioski. To w końcu jakaś droga, by do tego padoku trafić. Żeby grać w Lidze
@revlayup: zgadza się, świetnie napisane. Ja po prostu trochę nie kumam nagonki na CG, bo moim zdaniem z Robertem ma głębsze relacje, niż tylko dziennikarskie (nie myślę tutaj o jakimś pedałowaniu na rowerze ;) ) Ma czasami swoje odloty w teoriach spiskowych etc ale oglądam F1 od czasów Senny, Mansella, Prosta i w sumie trochę "dziwnych" rzeczy się wydarzyło, więc tak że ten - teorie spiskowe, teoriami ale CG moim zdaniem
morganpl - @revlayup: zgadza się, świetnie napisane. Ja po prostu trochę nie kumam na...