Wpis z mikrobloga

#oskarek #logikaniebieskichpaskow i prawie #pokazmorde
Przecież gdybym miał ładniejszą łazienkę, to by był ze mnie typowy oskarek. Nawet mam telefon od appla. Co prawda starą szóstkę za 1200 ale jest( ͡° ͜ʖ ͡°)
Genetyka była dla mnie całkiem szczodra (może oprócz zakoli i choroby scheuermanna)
Coś jednak powoduje że nigdy nie miałem koleżanek i kolegów. Jak wiadomo osoba która nie ma koleżanek nie ma i dlatego że jest nudna i nie umie gadać z dziewczynami.
W przeciwieństwie do rodziców nie mam zamiaru mieć dzieci, bo wiem że bym zrobił krzywdę dziecku „wychowując” je.
Mordę zasłaniam, bo zostanę zwyzywany od #!$%@? oskarków przez osoby które spermią i plusują zdjęcia różowych 4/10 i wypierdzielają je w gorące.
#przegryw #przegrywpsychiczny #foreveralone #samotnosc #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski
M.....9 - #oskarek #logikaniebieskichpaskow i prawie #pokazmorde 
Przecież gdybym mi...

źródło: comment_1qNaTDL5xxdv5frTsg6vn1ipRsC9O3Vk.jpg

Pobierz
  • 70
@revolucionario:
Dla testu na gg ustawiałem sobie zdjęcie typowego oskarka. Dziewczyny nagle masowo same zagadywały. Po pewnym czasowniki je chyba zanudziłem wszystkie bo urwały kontakt, czyli tak jak z własnym zdjęciem z tą różnicą że wtedy ja zaczynałem
Przez bycie nudnym jestem samotny od najmłodszych lat. Już pierwszego dnia w przedszkolu bałem się do innych dzieci ! podchodzić.
Przez dwa lata trenowałem, miałem dietę bez słodyczy, napojów, pijem tylko wodę, uczyłem