Wpis z mikrobloga

jadą po nich z wielką prędkością


@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: to jest droga rowerowa, wolno im

nie zwalniają, gdy ktoś czeka aby przejść


Serio, to jest jakaś mega autostrada o nieprzerwanym ruchu, że poczekanie 5 sekund, aż rowerzysta przejedzie, to jest jakiś problem? Ma zwalniać i znowu się męczyć rozpędzając, bo komuś się nie chce z uprzejmości postać przez dwa oddechy? Mógłby - z grzeczności, ale dla drugiej strony to jest jakoś niewykonalne?
@RRybak: ja zwolnię, 4 za mną wjedzie z rozpędem we mnie lub tego pieszego, zachowanie zupełnie niespodziewane, serio jestem często pieszym jeszcze częściej rowerzystą, najbardziej bez sensu zachowują się piesi łączni ze mną
@solimoes: Trasa praca-dom. 8km. Przez sześć lat jeździłem ulicą. Jedna krytyczna sytuacja spowodowana awarią techniczną mojego roweru. Przy ruszaniu (spadł łańcuch, straciłem równowagę, upadłem, wyczołgałem się z jezdni). Rok 2019. Nowa ścieżka rowerowa od domu do pracy. 3 kolizje,2 naprawy roweru, 200 PLN na części, jeden samochód z drzwiami do poważnej naprawy blacharskiej (tak, Pan mi zapłacił za uszkodzenia roweru). Liczby pieszych, których prosiłem o uwagę nie zliczę.
Na Drodze Śmierci
TataBartusia - @solimoes: Trasa praca-dom. 8km. Przez sześć lat jeździłem ulicą. Jedn...

źródło: comment_1sty97moKSVgjoBaRtr0Uh7mQQCchWWw.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@msichal: to teraz sobie przeczytaj prawo o ruchu drogowym, że w momencie dojeżdżania do przejścia dla pieszych musisz zachować szczególną ostrożność. Widząc pieszego, który zbliża się do przejścia powinieneś się zatrzymać, bo jeśli widzisz go z daleka i widzisz w którym kierunku idzie to nie jest wtargniecie, poczytaj sobie wyroki sądów.