Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki z #krakow , przychodzę dziś z poniższym pytaniem-sprawą.
Moja dziewczyna śpiewa sobie amatorsko od paru już dobrych lat, natomiast nie jest zadowolona ze swojego obecnego poziomu. W ostatnim, długim czasie 'zardzewiała' jeśli chodzi o swoje umiejętności, no i szuka kogoś naprawdę dobrego, kto będzię ją uczył śpiewu i zrobi to dobrze. Ogólnie sam mogę ocenić, że jest dobra w tym co robi, po prostu poprzedni nauczyciele byli na tyle #!$%@?, że wyuczyli ją paru złych nawyków (w tym złej tonacji/modulacji swojego głosu), a parę rzeczy zupełnie olali.
Różowa w ogromnej mierze jest samoukiem i potrzebuje się po prostu technicznie podciągnąć, bo chciałaby pójść w tym kierunku trochę mocniej.
Nauczyciel indywidualny bardzo preferowany, aczkolwiek wszelkie propozycje będą ok.
Od razu z propozycjami fajnie by było jakbyście pisali ile trwa lekcja i jaki hajs per lekcja.
Dzięki!

#spiewanie #spiew #rozowepaski #pytaniedoeksperta #glos #nauka #ksztalceniesluchu #rozwoj #rozwojosobisty #muzyka #pasje #spiewackazdymoze #wokal #warsztaty
  • 6
  • Odpowiedz