Wpis z mikrobloga

@nomadicgoogler: podatek płatny jest solidarnie, jak on nie zapłaci to powinieneś ty. Natomiast mi się nie zdarzyło

@bigger: #!$%@? stary 3 samochody sprzedałem ukraińcom, każdy od razu sie pytał czy dojedzie do granicy i nie będzie problemów przy przejściu xD
@rdy: Wez nie #!$%@? glupot z podatkiem to raz. To na kupujacym spoczywa obowiazek zaplacenia go, jesli zachodzi. To raz

Ja aut ukraicom sprzedaje sporo. Nawet nie wiem ile ale liczone w setkach.

Po zmianie przepisow miazdzaca wiekszosc kupuje te wozy do jezdzenia tutaj na miejscu. Eksport sie im nie oplaca juz (nad czym osobiscie ubolewam). A sprzedajacemu nic nie grozi. W razie W policja wezme go na przesluchanie co najwyzej
@bigger: Dopisałem godzinę do naszej umowy kupna sprzedaży. Nie dałem mu żadnych innych umów bo nawet nie wiem gdzie je mam. A to nie jest tak, że umowe K-S zabierają za każdym razem w WK?
@dzieju41: jesli Ty byles w dowodzie to nic nie musisz dac. Umowy nie zabieraja w Wk , musi byc do wgladu orginal. Ale mu oddadza. Ale watpie,zeby przerejestrowywal na siebie. Miazdzaca wiekszosc tego nie robi. Szczegolnie w przypadku tanich aut
@bigger: Mam nadzieję. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale sprzedaż obcokrajowcom nie jest jeszcze u nas zabroniona.
A czy mogą od niego żądać wcześniejszych umów KS? Skąd ja mu je wezmę?