Wpis z mikrobloga

@zureczex: numer przeniesie się na drugi dzień (roboczy), po przeniesieniu mamy 3 miesiace darmowych rozmow i smsow, i do tego promocyjny internet 10GB co 3 miesiace (ale trzeba wlaczyc pakiet)
@zureczex: No więc przeniesienie numeru to kwestia 1 dnia roboczego. Oczywiście jeśli chcesz to możesz sobie wybrać dowolną datę np. za tydzień. Przy przeniesieniu tracisz środki na koncie. U nowego operatora dostajesz kartę SIM która ma numer tymczasowy. Numeru tego możesz używać normalnie tak jak każdego innego. Jeśli nadejdzie data przeniesienia operator automatycznie podlaczy twój numer który przenosisz (oczywiście stracisz dostęp do tymczasowego). Stara SIM możesz do kosza wyrzucić. Jakieś pytania
@900m dzięki, głównie chodziło mi o czas realizacji przeniesienia numeru, bo teoretycznie zważywszy, że jest to prepaid nie powinno to trwać dłużej niż jeden dzień, ale niektóre opinie i komentarze na forach mówią co innego.
Co do numeru tymczasowego - to, że go mogę używać to jasna sprawa. Natomiast co mam w tej tymczasowej taryfie? Pracowałem u konkurencji do niedawna i tam na numerze tymczasowym włączala się taryfa jaka ma być na
@zureczex Cały proces wygląda tak: kurier przyjedzie w ciągu 4-5 dni, aktywacja karty SIM nastąpi do 7 lub po 14 dniach w zależności czy podpiszesz zgodę na natychmiastowe świadczenie usług. Twój numer zostanie przeniesiony, kiedy uwolni go dotychczasowy operator, do tego czasu będziesz mógł skorzystać z numeru tymczasowego. Jednostki przyznane w tej taryfie są zależne od wybranej oferty abonamentowej. Opłata zostanie naliczona proporcjonalnie do czasu, w którym był on aktywny.
@Specjalista_Plus
Zgoda na natychmiastowe świadczenie usług została podpisana. Umowa została podpisana w ubiegły piątek, zaś dziś dostałem smsa od swojego operatora, że wpłynął wniosek o przeniesienie numeru. Jednak 7 dni na przeniesienie prepaidowego numeru to dużo i mam nadzieję, że szybciej to zrealizują.
Co mam rozumieć przez słowo aktywacja? Jeżeli karta nawet nie była wkładana do telefonu to również naliczą się koszty?