Wpis z mikrobloga

Mirki pomocy kurdebele
Szukam longboardu, albo coś na większych kółkach, np te "górskie" deski
Może ktoś podać fajen takie?
Chce zrobić z tego deskę elektryczną, niby plany jakby to zrobić w sumie mam, ale na deskach się nie znam wcale, eh
Fajnie by było, jakby się aż tak nie wyginala przy moich 70 kg i po jeździe po trawie
Cena też byłoby fajen jak najtańsze
Najlepiej z pl, ale od chinoli za dobrą cenę też mogę wziąć
#kiciochpyta #pytanie #deskorolka #longboard w sumie już nie wiem jak otagowac
  • 7
  • Odpowiedz
  • 0
@Adrien to w sumie nie jest takie trudne o ironię, ale gotowej nie chce, bo są zazwyczaj guwnem, którego nie opłaca się kupić ze względu na moc silników, pakietów baterii i samej jakości ogniw
Za cenę takiej gotowej zrobię o minimum w połowie lepszą, także nie mam wyboru i muszę zrobić sam
  • Odpowiedz
@WiFoN_xD: popatrz najpierw na ceny baterii, zastanow się jakie napięcie do jakiego silnika chcesz dać, sposób przełożenia mocy silnika na kółko(albo 2 koła jak jesteś ambitniejszy)
Potem zobacz jak grubą baterię wybrałeś, zobacz czy zmieści się pod deskę. Takie bzdety i wtedy szukaj dechy
  • Odpowiedz
  • 0
@Adrien to wiem doskonale
Nie bez powodu pytam o długą terenowa deskę, bo wiem że wszystko się zmieści
Moc na kółka ma być na dwa koła z dwóch silników, bo też chcę zjechać z asfaltu bo akat mieszkam na wsi, a deska musi być na dużych kołach, najlepiej pompowanych
Ale pierw proszę o deskę, gdyż to właśnie pod deskę będę dobierać rzeczy, a nie odwrotnie, co najmniej na tę chwilę tak myślę
  • Odpowiedz