Wpis z mikrobloga

  • 14
O Hui ale poleciały ceny E90, pierwsze roczniki w kombi w bieda wersji od 11 tysięcy ¯_(ツ)_/¯ Za E36 niedługo trzeba będzie więcej dać ( ͡º ͜ʖ͡º)

#bmw #e90
  • 42
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kumpek20: nie. Nie przywiązuje wagi do danej marki. Dla mnie auto ma wozić dupsko i być sprawne. A czy to audi czy bmw to bez znaczenia
  • Odpowiedz
@kupczyk

@AdiArdian: w ogóle się zastanawiam nad tym fetyszem bmw. Co ludzie w tym takiego widzą to ja ¯_(ツ)_/¯


@kumpek20: nie. Nie przywiązuje wagi do danej marki. Dla mnie auto ma wozić dupsko i być sprawne. A czy to audi czy bmw to bez znaczenia


To w końcu jak?
  • Odpowiedz
via Android
  • 9
@Myszoskocznia Nie no oczywiście w Polsce każdy jeździ nowym autem xD @kupczyk Jjak dla kogoś auto to coś więcej niż dupowóz to to doceni ( ͡º ͜ʖ͡º) Miałem różne marki i cześć ma coś w sobie fajnego i odmiennego.

@Bajaderka_Z_Ryby Tym tropem BMW się skończyło koło 2000 roku ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°
  • Odpowiedz
@dlomlo: Dlatego ostatnio szukam e38/e39, od japończyka ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za ~50 tys dostaję kawał dużego, wygodnego i niezawodnego samochodu z fajnym silnikiem, bez zbędnych #!$%@?ących objawów nowoczesności.
  • Odpowiedz
@Kejran nic dziwnego. Trafić na zadbaną i ładną e36 albo e39 to jak wygrać w totka. Bedą jyz tylko drozeć. Ze o e30 albo e34 nie wspomne. Piękne auta, ale drifterzy tak je lubili że praktycznie nie kupisz zdrowego orginału.
  • Odpowiedz