Wpis z mikrobloga

@BenzoesanSodu: k0rwa skąd ja to znam:
W mojej pierwszej pracy po studiach, sytuacja:

Pracowałem w urzędzie: na początku roku się planowało urlop więc pytam wszystkich czy im wtedy odpowiada - wszyscy że okej - no to h0j rezerwuje 9 dni na Grecji. Zbliża się mój termin, no wiesz daniel pasuje mi jednak tego 15 lipca iść na urlop bo dzieci mają jakąś wycieczkę - 2 dni kłótni i obrażania się.

Najlepsze
@BenzoesanSodu: Ja pracuję z trzema paniami matkami i jedną starszą panią w jednym dziale i tak się składa, że jak się zatrudniałam to szef mnie uprzedził, że jak któraś z nich pójdzie na urlop, to ja jestem pierwsza w kolejce, która będzie robić zastępstwo. Luzik. Zatrudniałam się w sierpniu. To moje pierwsze wakacje w tej pracy, więc się trochę cykałam, że pewnie nigdzie nie pojadę bo będę musiała zastępować wszystkich przez
@BenzoesanSodu: żałosna polska mentalność. Najbardziej #!$%@?ą mnie takie Polaki z dziećmi którzy wybierają urlop w maju na lipiec i dostają go bez problemu bo mają dzieci. Ja byłem już w grudniu/styczniu po urlop na połowę lipca i oczywiście go nie dostałem, bo nie mam dzieci. Kierownik powiedział, że mogę sobie wybrać w czerwcu albo wrześniu, super. #!$%@? tą pracą gdyby nie socjal i prawie trzykrotność minimalnej( ͡° ʖ̯ ͡
@BenzoesanSodu: Z drugiej strony to ludzie z dziećmi chcą wyjeżdżać w najbardziej popularne terminy - długie weekendy, wakacje i ferie. Z mojego punktu widzenia nie ma sensu się pchać w najabardziej zatłoczony okres i najdroższy. Preferuje ciepłe wyjazdy październik - marzec, a zimne druga częśc roku. Nie mniej nie popieram takiego zachowania ludzi z dziećmi, że czują pierwszeństwo przed kimś kto nie ma ich jeszcze lub są dorosłe.
@Marek1991: proszę cię tak jest w urzędach gdzie 90% kadry to kobiety.
Większej patologi nie widziałem w życiu: każda w CV wpisane znajomość pakietu MS OFFICE, a nie potrafią zsumować tabeli w exelu czy wstawić podziału strony w Wordzie (pracowałem tam jako informatyk) - 70% mojego czasu to było naprawianie wszystkiego po babach

- jakieś pismo źle zrobione
- wyciąganie z drukarki szynki, torebki herbaty
- zalane komputery kawa
- najlepsze