Wpis z mikrobloga

świecie normalne jest, że dzieci są rozpuszczane i dostają takie pieniądze na kawałek #!$%@? t-shirta z nadrukiem?


@MyPhilosophy: Przecież ich rodzice nie biorą na to drugiego etatu xd stać ich to im dają w czym problem?
  • Odpowiedz
@Kraker245: Jest mnóstwo problemów, które zaczynaja się od rozpieszczania dzieci ale mniejsza o to. Powiedz mi, dlaczego te rzeczy Supreme są tak drogie? I skąd w ogóle pomysł, żeby kupować takie szmaty za grube tysiące?
  • Odpowiedz
@Kraker245: Ludzie są w stanie zapłacić milion funtów za samochód ale mogliby mieć taki za 1000 funtów, ten też ich dowiezie na miejsce. O ile ten za milion ma dodatkowo w #!$%@? funkcji, komfort etc i to jest w stanie zrozumieć to kupowanie białego t-shirta z napisem za setki złotych już nie xD
  • Odpowiedz
Niekiedy na grupkach można kupić rzeczy taniej o 100/200zł niż normalnie w sklepie nike/adidas, a są nowe z metkami.


@drippinsauce: ja #!$%@?ę, wiedziałem, że sporo naiwniaków ale aż tylu? przecież te rzeczy z grupek to same podróby.
  • Odpowiedz
niezbyt jest tak jak sądzisz,


@drippinsauce: bo ci tak pryszczaty gimbus banan vloger inluencer powiedział? jak odróżnisz podróbę od oryginału, jak wszystko z jednej fabryki chinskiej idzie, faktur przecież 12 latek z insta czy GRUPKI nie wystawia ;D
  • Odpowiedz
@Radek41: kolo się chwali na swoim kanale, że handluje na mordę towarem o niewiadomym pochodzeniu (steale? co to znaczy w ich gadce?) bez faktur, paragonów, itp. pod filmem link _BagiCommunity (Mój streetwearowy sklep internetowy)➤ https://bagicommunity.eu/_ do swojego sklepu, który w regulaminie ma:

B.CLOTHING Elżbieta Szachnowska

ul. Zakładowa 8

05-500 Zamienie

NIP: 113-107-36-78, REGON: 382383404

w którym to sklepie sprzdaje dokładnie te same rzeczy, które nabył na tym filmie, swoja drogą, z
PozorVlak - @Radek41: kolo się chwali na swoim kanale, że handluje na mordę towarem o...

źródło: comment_lS69M5yChMwXNzqpjg87t0F9X8ds4WRz.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz