Wpis z mikrobloga

@Kryptonim_Janusz: no ale jak, nie będą? xD
a na poważnie to pod pewnymi względami rozumiem - kiedyś też miałem taki moment, że niby byłem solidnym midem, ale miałem problem w co pójść dalej, nigdzie nie a fajnie zebranych materiałów w tych kwestiach - a tutaj jest jakaś ścieżka wytyczona i materiały zebrane. Pytanie czy kupujący wiedzą, że to początek nauki, czy sądzą jak ludzie z bootcampów, że wystarczy #!$%@?ć kurs i
  • Odpowiedz
@fortySeven: @Kryptonim_Janusz: Też bym robił hajs mając taki fanbase. To aż się prosi o to. Tak samo jak powstał kilka miesięcy temu kanał Hello Roman. Wszyscy juniorzy podnieceni, kisiel w majtach bo kolejny zachęca do programowania, tłumaczy co i jak, ile się tej pracy szuka itd a potem cyk "kupujcie kursik kochani pozdrawiam". Jeżeli dobrze pamiętam, to jak nie masz sponsora u niego na czacie youtube to nawet nie odpowie
  • Odpowiedz
@ven_: mailing

Otóż szczerze, kawa na ławę: WSZYSTKIE nasze oczekiwania i potrzeby finansowe zostały już spełnione. Gdy czytasz tę wiadomość, my mamy już na koncie milion złotych zebranych w przedsprzedaży DNA. To jest absolutny rekord crowdfundingu w dziejach polskiego biznesu.
  • Odpowiedz
@fortySeven: Ale to jest zajebisty plan na dojenie ludzi xDD. To tylko pokazuje jak łatwo "autorytet" może sterować społeczeństwem i doić z nich kasę. PiS-> wyborcy. Twórcy bootcampów -> kursanci.
Wystarczy tylko obiecać złote góry, bogactwo, socjal a naiwniacy we wszystko uwierzą.

Typowy naiwniak
- zarabiasz 2500 netto na magazynie
- odkładasz kasę na czarną godzinę
- rachunki bardzo duże, ale udaje ci się jakimś cudem odkładać 500 zł mieszkając wynajmując
  • Odpowiedz
@tronez: ja poszedłem w pluralsight, ale ja w większość z tych zagadnień znam przynajmniej w stopniu podstawowym,a większość dość dobrze, i chce je zgłębić. Jak ktoś ich nie zna, to tak jak wspominałem wyżej - brakowało mi takiego zbioru jak byłem midem
  • Odpowiedz
@fortySeven: Właśnie przeczytałem mejla że mają 1,5 miliona :D

Tak się składa, że oglądałem live na którym ogłosili cenę i tam Aniserowicz powiedział coś w stylu, że jeżeli 1300 PLN za taki kurs jaki oni proponują to dla ciebie dużo i cię nie stać, to znaczy, że zwyczajnie nie jesteś gotowy merytorycznie by do niego przystąpić. Piękne zagranie psychologiczne. Ciekawe ile osób poczuło się dotkniętych tym stwierdzeniem i kupiło kurs na
  • Odpowiedz
@markaron: sam na początku rozważałem, bo agenda brzmi bardzo sensownie, ale potem przemyślałem to na spokojnie, zobaczyłem że na DDD przeznaczyli tydzień i kupiłem pluralsighta xD
  • Odpowiedz