Wpis z mikrobloga

W sobotni wieczór zostało wykopane z płomieniem znalezisko (4519 wykopów) o próbie zabójstwa ojca użytkownika @Oskarek89 w Warszawie przez osoby pochodzenia ukraińskiego.
Na dowód wstawił jedynie zdjęcie rany niewiadomego pochodzenia na podbródku i nic więcej. Według relacji użytkownika, gdy na miejscu zjawiła się policja i pogotowie ratunkowe zostały spisane tylko zeznania, a rana została przemyta, a przypominam że był to atak nożem w okolicach tętnicy (kilka cm obok i mogłoby się to skończyć tragedią. Więc, czy w tej sytuacji mamy do czynienia z zaniechaniem obowiązków przez służby i nie podjęcia jakiejkolwiek akcji, czy z wymyśloną historią?
Autor znaleziska zarzekał się, że w poniedziałek uda się na komendę policji i będzie starał się o nagrania z monitoringu miejskiego. Dzisiaj jest środa, a użytkownik pytany o sytuację ojca nie udziela odpowiedzi, a te 4519 osób, które wykopały znalezisko na pewno są zainteresowane, co się tak właściwie stało. Przejrzałem media lokalne, ogólnopolskie i niestety żadnych informacji o tej sytuacji nie znalazłem.
W międzyczasie @Oskarek89 rozmyśla nad tym, gdzie podziali się biali zawodnicy w meczu Mistrzostw Europy U-21 Anglia - Francja. Nie wiem, czy wyżej wymienia osoba jest ksenofobem i rasistą, ale społeczność Wykopu na pewno chciałaby dowiedzieć się o tym, jak potoczył się ciąg dalszy sprawy.


#neuropa #wykop #polska #warszawa
Pobierz bvszky - W sobotni wieczór zostało wykopane z płomieniem znalezisko (4519 wykopów) o ...
źródło: comment_7eTm74rkU1VPgCy28WEaWxtNoT0byMxD.jpg
  • 85
@bvszky: Śmierdzi kupą ta prowokacja tego dresiarza z podwarszawskich Marek od samego początku. Chciałem go zdemaskować w wątku, który założył, ale jestem na czarnolisto.

To jest wyżelowany i zjarany solarką prostaczek w markowych ciuszkach, głupi jak but, rasista, kibol i homofob. Na śmieci z jego postami, nobody cares.

#!$%@? próba zabójstwa, a policja nic nie zrobiła, kto w taki bullshit wierzy. Ha tfu temu dresiarzowi na ryj.