Wpis z mikrobloga

Mirki, potrzebuje informacji czy spółdzielnia może zakazać wystawiania misek z wodą dla zwierząt w takie upały jakie są ostatnio? #psy #koty Są na to jakieś regulacje prawne? #prawo Wystawiłam ostatnio pojemniki, po tym jak widziałam martwe ptaki na osiedlu po fali wysokich temperatur, a tu dziś wyrzucone przez pracowników, dzwoniłam to kobieta mi mówi, że jest zakaz dokarmiania ptaków, na moją uwagę, że to woda nie jedzenie uznała, że to jedno i to samo. Mamy tu jeże, wiewiórki no i sporo gołębi i pewnie inne zwierzęta, które nie mają dostępu do źródeł wody. #pytaniedoeksperta #ptaki
  • 8
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Panna_Mary: spółdzielnia może ci skoczyć, przysłać nic nie warte pismo bo nie moze karac finansowo. Maks co SM moze to zglosic do straznikow miejskich ze zasmiecasz ale i tak interwencji nie podejma bo za porzadki odpowiedzialna jest... spółdzielnia
Poza tym jest przepis zakazujacy Spoldzielnia zakazywania dokarmiania i bytowania dzikich zwierzat - glownie tyczy się to kotów ale warto sprawdzić czy ptski tez to obejmuje
@polutt Osoba, z którą rozmawiałam podnosiła głos, robila mi jakieś uwagi a na koniec rzuciła słuchawką więc wątpie w ich dobrą wolę. Nie chodzi mi nawet o kary, tylko żeby pracownicy dbający o porządek nie wyrzucali tych pojemników. Wybiorę się do nich w poniedziałek, tylko nie wiem czy są jakieś regulacje, coś co by mnie poparło, oprócz apeli organizacji pro zwierzęcych.