Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: chcę konsolę bo myślę że sobie pogram fajnie, prawda? Nie wiem haha :-) to było pytanie retrospeckyjne, życzę miłego dnia mam nadzieję że pokonam wszystkich wykopowiczy. Serwus i miłego dnia dla mojego przyjaciela goodie
  • Odpowiedz
@Goodie_pl a ja napiszę bardzo prozaicznie, ale szczerze. Bez szans na wygraną, bo jest to mało medialne:

Żeby wspólnie spędzać czas z paczką znajomych, z którą znam się już 25 lat. Byłby to powód do jeszcze częstszych spotkań.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: bo miejsce tej konsoli jest na mojej półce, gdyż ponieważ limitowana edycja ładnie by się prezentowała. A poza tym gdybym miał taką konsolę to bym zapraszał znajomych, siadalibyśmy przy niej i bym mówił- patrzcie kurła, konsola limitowana. I byśmy sobie siedzieli i dumali.
  • Odpowiedz
@Goodie_pl: Ostatnie duże upały nie pozwalają zbytnio pouprawiac sport, więc pogranie że znajomymi w FIFE w klimatyzowanym pomieszczeniu brzmi jak bardzo dobry plan :D
  • Odpowiedz