Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
@Goodie_pl: Chciałbym dostać konsole ponieważ przyjaciół i braci mam za granicą. Gry komputerowe to nasza pasja od wielu wielu lat i jest to coś co nas zawsze zbliża, jest to dla nas wspólna chwila relaksu, pasja która łączy nas mimo dzielących nas kilometrów. Naszym marzeniem jest zagrać razem w "najnowszego" Diablo i pokonać zło po raz kolejny w nowej odsłonie.
@Goodie_pl konsola jest dla mnie idealna gdyż mój różowy pasek #!$%@?ł mi dobrego laptopa gamingowego bo ja olewałem. A teraz chciałbym ruszyć swój kanał gamingowy na YT. Wielkie dzięki za ps4.
Jestem obecny w życiu innych ludzi, ale zawsze z boku. "Marynowany szkoda, że cię wczoraj nie było!" PRZECIEŻ BYŁEM ROZMAWIALIŚMY Z DOBRE PÓŁ GODZINY!


@Goodie_pl: Potwierdzam. @Marynowany to najbardziej interesująca nudna osoba, jaką znam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)