Wpis z mikrobloga

Konserwy jak się publicznie ośmieszą to wykonują bardzo ciekawy manewr...

Usuwają wpis. Tematu nie było i co mi teraz zrobisz.

Ale że w internecie nic nie ginie...

Jest to jeden z najważniejszych fałszywych argumentów przeciw #lgbt z którym trzeba walczyć.

Pamiętajcie, nie ma nic gorszego od powielania fałszywych informacji.

Ludzie łykają informacje z internetu bez popitki i co najważniejsze, bez sprawdzenia informacji a nawet bez przeczytania ze zrozumieniem.

A takie zachowanie prowadzi do kreowania tępej szarej masy. I na co to komu?

#urojeniaprawakoidalne #neuropa #polska #informacjanieprawdziwa #manipulacja #oswiadczenie
Greensy - Konserwy jak się publicznie ośmieszą to wykonują bardzo ciekawy manewr...
...

źródło: comment_W1iRLwR1qOHg3upk2yE7lm8kdyAIGPlb.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
@Greensy: Już na to też odpisywałem... Przecież ona w tym filmie mówi o chorobie, jako niezmiennej orientacji seksualnej, takiej jak hetero, czy homoseksualizm, które w porównaniu do pedofilii - nie są patologią. W ogóle ten film, to bełkot. Nie możemy "odtrącać" pedofili, ponieważ skutkuje to częstszym popełnianiem przez nich czynów nielegalnych, ale sama mówi, że pedofile nie są źli, nie mogą się tego wstydzić i muszą zaakceptować swoją "orientację seksualną", ponieważ
  • Odpowiedz
@Greensy: nie usuwałem dałnie tego wpisu, więc sam jesteś manipulatorem. Tak w ogóle na jakiej podstawie mój wpis został usunięty??
skoro by było jak piszesz sam TEDx nie zdecydował by się na usunięcie prezentacji ..
twój wpis kłamie i manipuluje. Następnym razem jak kogoś zechcesz obrażać to sprawdź pierw informacje a nie łykaj geniuszu wszystkiego bez popity
  • Odpowiedz