Wpis z mikrobloga

Szosowe Mirki, takie pytanie. W sobotę chciałbym zrobić trasę Stegna - Hel, czy macie jakieś sprawdzone trasy pomiędzy Gdańskiem a Władysławowem, abym nie wjechał w jakąś nieutwardzoną drogę? Ogólnie plan mam taki, aby ruszyć ok 6:30 ze Stegny, tak aby dojechać na 8:20 na tramwaj wodny na Hel i ruszyć własnie z Helu. Co Wy na to? nie chciałbym robić tego odwrotnie, ponieważ nie wiem jak z tramwajem o 15 do Gdańska.

#szosa, #gdansk #wladyslawowo #rower
  • 13
  • Odpowiedz
@greg-ka-14: Zawsze będę polecać apkę OsmAnd z opcją omijania dróg nieutwardzonych. Co do tras to niestety nie pomogę, bo zawsze wybieram 'gówniane' drogi (: Ale domyślam się, że będzie to coś w stylu Żelistrzewo->Pierwoszyno, bo wielkiego wyboru to to tam nie ma.
  • Odpowiedz
@greg-ka-14: jestes pewny ze w sobote bedziesz chcial jechac z gd na hel( ͡° ͜ʖ ͡°) w ta sobote? w sumie to moze wypalic jezeli wyjedziesz bardzo wczesnie tak 3cia 4ta nad ranem, a co do drug to o awiam sie ze nie ma zbyt wielu opcji, tam kest trasa raczej pod gorala jezeli chcesz omijac szosy ktore w ten weekend beda przeladowane
  • Odpowiedz
@drwal_i_drewutnia: W zeszły weekend akurat jechałem na rowerze drogą wewnętrzną elektrociepłowni i dalej (w sumie aż do Rezerwatu Beki) i takiego spędu ludzi to dawno nie widziałem. Skutery, quady, całe rodziny z wózkami, biegający i w SUMIE JESZCZE WIĘCEJ BOMBELKÓW. Zero komfortowej jazdy, dostawałem tylko kur#icy :(
  • Odpowiedz
@uabit myślę też, aby ruszyć ok 6;30 ze Stegny, tak aby zdążyć na tramwaj wodny Gdańsk - Hel i wracać z Helu do Stegny.
Wcześniej zakładałem, trasę Stegna Hel bezpośrednio, ale boję się czy zdążyłbym na ostatni tramwaj wodny z Helu (15:20).
:)
  • Odpowiedz