Wpis z mikrobloga

@piwomojepaliwo: Nawet mi ich szkoda z tymi Igrzyskami trochę, nas złapali na wywiad do jakiegoś artykułu o igrzyskach i też ciężko coś było wydusić, a czy sport lubimy, a jak nam się zawody podobały, na co idziemy, yyy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@RupturaPerinei: @bocznica: drogi mają bardzo dobre, autostrady za darmo (na czas igrzysk dla wszystkich, dla motocykli również za darmo poza igrzyskami). Zobaczyć można wiele, a że pochodzę z takich stron Polski, która ma korzenie tam, to chętnie odwiedziłem rodzinę. Mają dużo zabytków takich jak zamki czy pałace w stanie dużo lepszym niż u nas w Polsce.
@RupturaPerinei: raczej Podlasie ;) Dla mnie super, bo offowo mozna sie tam wyszalec na calego. Asfaltu unikam jak ognia, wiec widzialem ten ktor musialem. Na prowincji fatalny, glowniejsze drogi lepsza, glowne calkiem OK. Ruch maly, ludzie zajebisci. Jechac warto bardzo jesli sie lubi takie klimaty. To nie kraj dla mototurysow ktorzy szukaja wygodnych hoteli, knajp i atrakcji, bo tych zwyczajnie brak. Za to masa innych plusow.
@bocznica: OP nie wygląda na swoim moto na entuzjastę offu. W Europie można znaleźć dziesiątki, jak nie setki ciekawszych opcji. No chyba, że ktoś za cel ma nakręcenie setek kilometrów po asfaltowej drodze bez zakrętów i różnic wysokości. Ale tak, to chyba lepiej samochodem. Stąd też początkowe pytanie: po co się tam pchać na motocyklu, kiedy można pojechać do ciekawszych miejsc.