Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
jaką nawigacje polecacie jako apka na androida?

i jak działa wam nowe mapy googla? chodzi mi o ograniczenia prędkości jak się sprawdzają. kusi wykupic Sygica bo promka jest i bardzo lubię to nawigacje. Ale ma dość ubogie wyszukiwanie, w mapach googla cokolwiek wpisze i to znajdzie. I w Sygicu nie można dodać po drodzę przystanków czy modyfikować trasę

#motoryzacja #samochody #android
  • 23
@mapache: Sygic ma tę zaletę, że zadziała nawet w 100% offline. Jeśli potrzebujesz takiej funkcjonalności to warto zainwestować. Mapy Google to zawsze włączony net.
@azydek_azydoazydku: jako nawigacja? (°°
@bukimi: jaką część map można pobrać do offline
@mapache: tomtom podobno działa fajnie na androidzie - ja co prawda nie mam na telefonie, ale mam ich nawigację wbudowaną w samochodzie i omija korki dużo lepiej niż google. Ogólnie google jakieś konserwatywne w omijaniu się zrobiło
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@azydek_azydoazydku: widziałem w yanosiku jest funkcja z tanszym OC? faktycznie to jakos dobrze dziala? przez swój wiek i auto to mam OC za 1600zl XD więc ciekawi mnie czy by to faktycznie dało niższe
@fortySeven: W Sygic? Wszystkie mapy są offline, nie wybierasz fragmentu do pobrania. To działa jak w stacjonarnych urządzeniach GPS (mam takie z Navigonu) - po prostu mapę masz całą w pliku.
W Google niby można pobrać mapy do offline, ale tylko mały kawałek, a kupę miejsca to zajmuje i upierdliwe jest.
@fortySeven: W Google zaznaczasz jakiś fragment, a jak jest za duży to się pluje, że takiego się pobrać nie da, przy czym nie pokaże Ci jaki fragment byłby OK i tak robisz metodą prób i błędów do skutku (_ )
Ogólnie wychodzi mały kawałek z tego co mi się udało, nie wiem, może z 50 km kwadrat?
@mapache: Już nie pamiętam czy są przystanki. Chyba są. Jakby co Sygic jest za darmo na 7 dni (i nie ma durnego systemu, że jak nie zrezygnujesz to ciągną kasę - po prostu apka nie będzie działać po tym czasie).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bukimi: tylko ze chce kupic bo promo jest i musze sie zdecydowac do konca miesiaca. auta jeszcze nie mam, dopiero za tydzien bede miec i srednio mam jak testowac. ale kiedys na niej jezdzilem
@mapache: Możesz potestować na rowerze jak Ci bardzo zależy albo nawet pieszo ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pobawisz się funkcjami, wyszukiwaniem itp.
A tak serio, to kisnę z "promo jest", bo po 7-dniowym okresie próbnym co miesiąc dostawałem komunikat, że "tylko teraz" jest 70-90% taniej, a cena w sumie zawsze ta sama XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bukimi: a to nie wiedziałem XD kojarzyłem jak jeszcze 2 lata temu używałem to dość drogo było i myślałem że faktycznie promo jest teraz