Wpis z mikrobloga

Myślę od czego zacząć zabawę z fpv, chyba na pierwszego drona lepiej kupić coś rtf niż samemu montować? Generalnie boję się jedynie lutowania jeżeli o to chodzi (lutowalem kiedys tylko mini Jacka do słuchawek i długo nie wytrzymal) xd. Z takich tanich latadel to myślałem o
#drony Hubsan H122D, chociaż jak patrzyłem na filmiki to strasznie duże są zakłócenia... Każda rada na wagę złota mirki :)
  • 4
@toldwi ja w sumie pierwszego i jedynego drona fpv (wcześniej miałem tylko Symę X5) montowałem samemu mając podobne doświadczenie w lutowaniu co ty. Złożyłem 5 calowego racera z aparaturą w sumie za 1000-1200zł, co prawda większość części jest raczej ekonomiczna, taka aby po prostu działała niskim kosztem. Z tego co się naczytałem przed kupnem to lepiej nie brać dronów rtf, bo gdy się rozbijesz bez doświadczenia w montowaniu drona, nie będziesz potrafił
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@toldwi: też polecam samemu zmontować, lutowania nauczysz się z tutorial a doświadczenie nabyte w ten sposób przyda się przy naprawach i modyfikacjach.

Też polecam na początek aparaturę i symulator, nauka latania w Acro a potem kompletowanie części i budowa.