Wpis z mikrobloga

Czy ktoś potrafi wyjaśnić skąd na polskiej scenie pojawił się ten asłuchalny błazen? Podstarzały typ pojawia się z dupy i postanawia zostać newschoolwcem. Nie ma nic, żadnego dorobku, wiedzy czy techniki i nagrywa featy z czołówką w Polsce (Tede, Sokół, Mes, itd).

Z aparycji i wymowy sprawia wrażenie upośledzonego seby z mózgiem przeżartym od proszku. Stylowo niczym podziemie z 95' No koorwa taki fatalny miks BonusaBGC i Cypisa v.2.0. Mimo to wszędzie o nim słychać, wywiady, featy, artykuły, wpisy. Gość ma takie haki na większość graczy w pl rapie, że aż na tyle sobie pozwala? Każdemu sprzedawał kryształ? Zaraz jeszcze może własną wytwórnie założy orangutan.

Słyszałem teorie, że został stworzony przez Dioxa, ale nie wierzę, że kasztan jest zdolny do grania w takie czterowymiarowe szachy. Kierowca raperów to też wytłumaczenie z dupy. Książe Kapota - jedno z największych nieporozumień w historii polskiego rapu - postać o tyle kuriozalna, że nawet środowisko glamrapu jest zgodne w tej ocenie. (Co bardzo rzadko się zdarza, ale tutaj wystarczy tylko mieć uszy żeby zrozumieć).
#polskirap #rap #muzyka #tede
lukas12x - Czy ktoś potrafi wyjaśnić skąd na polskiej scenie pojawił się ten asłuchal...

źródło: comment_m17FbnzbhOeNkqQdpaVMMLedsSTFhAoP.jpg

Pobierz
  • 14
@lukas12x: Powiem Ci stary, że też jest to dla mnie zastanawiające. Typ ma wyraźny problem z kokainą. Do tego jest chyba amebą umysłową od urodzenia, a to już mieszanka wybuchowa, i jest to dla mnie dyskwalifikujące.

Zobacz sobie Winiego "wywiad" z tym całym księciem głupotą.

https://www.youtube.com/watch?v=_KvYTjy35gs

Przecież tego przećpanego bełkotu nie da się słuchać.

Dziwi mnie, że Ten Typ Mes czy Prosto chcieli się pod czymś takim podpisać. Bądź co bądź