Wpis z mikrobloga

  • 14
Pytanie do osób które zamawiały z #banggood przed 13 czerwca i mają tracking same cyfry początek od 48 ruszyły komuś te #!$%@? paczki w końcu? Tracę cierpliwość osobom które zamówiły po 13 podobno już ruszył tracking a u mnie dalej nic... #priorityline #pdm #gearbest
  • 688
  • Odpowiedz
Dołączam się jako kolejna ofiara tej indochińskiej afery. Zamówienie z 22.06. In Transit (Nysa) od 21.07.
I też zmienili mi datę wysyłki na 26.07.
  • Odpowiedz
Po przeczytaniu wielu opini (z najrozniejszych zrodel) mam coraz mniejsza wiare ze zobacze paczuszke z BG przewozana za posrednictwem "Royal Shipments" (aka. "Swiat Przesylek") - na razie czekam az bedzie 60dni od potwierdzenia wyslania (ktore tak btw. zostalo zmienione 10 dni po "wyslaniu" a wiec nowa data wyslania 10 dni po "pierwszej" dacie wyslania - nie z trackingu tylko ze strony Banggood.. ) ..po czym PayPal pomoze mi sie zajac zwrotem pieniedzy.
  • Odpowiedz
@karatekarabinmaciek: A moze wlasnie jakby znalezli bombe i przy okazji ja odpalili przez to szperanie po paczkach ludzi (szukajcie linkow o Swiat Przesylki w necie to znajdziecie to o czym mowie) - to bym wszystko w koncu ruszylo i paczuszki zaczely dochodzic jak trzeba. :D
  • Odpowiedz
No i paczka doszła, cieszę się że mam już to za sobą ,póki co prędko nowego zamówienia w BG nie złożę chyba że zmienią dostawcę za dużo stresu mnie to kosztowało .Na szczęście paczka doszła w idealnym stanie ,karton nie zniszczony (a była to duża paczka ponad 100 cm.karton) Trzymam kciuki za Wasze dostawy żeby doszły jak najszybciej i dużo zdrówka i stalowych nerwów.
  • Odpowiedz
Dzisiaj banggood przeszło samych siebie, napisałem do nich na czacie, o konkretną datę kiedy będę mógł się ubiegać o zwrot pieniędzy, bo już sie zbliża 60 dni, poinformowano mnie, że nie dostanę takiej odpowiedzi. Zapytałem dlaczego usunęli opcję refundu ze strony, zmienili datę wysyłki i oznaczyli paczkę jako dostarczoną, w odpowiedzi dostałem "sory for that". Oszuści i tyle.
  • Odpowiedz
Ja złożyłem dyspozycję w banku o zwrot kosztów. Dostałem info, że jeśli złodzieje nie zaksięgowali pieniędzy na swoim koncie to mam szansę je odzyskać. Zobaczymy.
  • Odpowiedz
Nie wiem dokładnie jak działa złodziejskie BG, are wydaje mi się że podobnie jak Ali, a tam chyba kasa jest blokowana do czasu otrzymania przesyłki. Mogę się mylić ale zawsze warto próbować.
  • Odpowiedz