Wpis z mikrobloga

@AndrosX: tu masz mój tracking na alipaczce. z tym że na nowym numerze z DPD status "Zarejestrowano dane przesyłki, przesyłka jeszcze nienadana" jest z godziną taką samą jak pierwszy status na numerze chińskim (2019-06-19 13:00:50). Więc twoja paczka też ma już nadany numer DPD który możesz dostać po kontakcie z swiatprzesylek.pl
mtcz - @AndrosX: tu masz mój tracking na alipaczce. z tym że na nowym numerze z DPD s...

źródło: comment_wpoH81PINHHEMQYMPMmsn3Y7HlL80qo2.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@KamilOnline: Ja też mam Longdon od 29 czerwca. W środe wysłałem zapytanie i pani stwierdziła że: "Oczekujemy na jej przejęcie od nadawcy.". Daj znać jak zadzwonisz co ci powiedzieli.
  • Odpowiedz
@mtcz: Ktoś dysponujący numerem trackingowym dpd jest w stanie sprawdzić jak u niego wyglądają statusy? U mnie na alipaczce czy też na świat przesyłek nie ma wgl informacji, żeby paczka dotarła do europy i stoi na "Complete the customs clearance to the transit center" od 28.06 ale poprzez kontakt mailowy z "Świat przesyłek" dostałem numer mojej paczki z DPD i na ich stronie wskoczył nowy status "Przesyłka odebrana przez Kuriera -
AndrosX - @mtcz: Ktoś dysponujący numerem trackingowym dpd jest w stanie sprawdzić ja...

źródło: comment_ym648OpCdRq4f3ovJhsQXLIHjVjLxLD8.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz