Wpis z mikrobloga

@blabusna666: nikt za to nie odpowie, bo ci co trzeba swoje przytulili, tak jak przytulają od 2002 machlojka za machlojka... zabudować, zabetonować, przecież nie ich, oni tutaj nie będą mieszkać,
od kiedy zaczęli budować Avię to mówiłem, że tam będą za 15-20 lat slamsy, masa mieszkań kupiona na wynajem, infrastruktury dla ludzi zero, gdzie mają bawić się dzieci, co będzie robić młodzież? zatęsknią za PRLowskimi blokowiskami z masą miejsca i przestrzeni..
  • Odpowiedz
@przekojot: ale jak kladka? Zglosic ludzie mkgli ale projekt bedzie odrzucony z prostej przyczyny, dzialki na ktorych stoja osiedla nie naleza do miasta tylko do wlascicieli mieszkan i nie ma nad czym tu dyskutowac
  • Odpowiedz
Dokładnie tak jak piszecie. Mało tego jak się kupowało mieszkanie to żeby kupić miejsce parkingowe pod blokiem to trzeba było się zapisać na listę bo niestety dla wszystkich nie było miejsc. Pod tym względem wykonawca Budimex się nie popisał a ludzie na to w ogóle nie patrząc kupili mieszkania bo tanie i jakoś to będzie.
Dziwię się temu że jak grodzą się nowe osiedla to nikomu kto tam kupił mieszkanie nie przeszkadza
  • Odpowiedz
Polacy są #!$%@?... wszędzie płoty, chociaż kradli tak kradną. Najwięcej felg ginie z parkingów podziemnych.


@Gitaroszewc: nie chodzi o to, że kradną, tylko o to, że ktoś wybudował osiedle na 3,5k mieszkań bez wystarczającej ilości miejsc parkingowych... mogło powstać osiedle na 2,5k mieszkań i z większą ilością miejsc parkingowych.... bardzo dobra decyzja z tą siatką... a mieszkańcy niech ciągają po sądach dewelopera a nie robią zadymę z kładkami... "widziały gały co
  • Odpowiedz
@FrasierCrane: wyklucza. Bo wtedy ludzie, którzy parkują pod cudzymi blokami mają blisko do swoich. A chodzi o to, żeby nie mieli blisko i tego nie robili. Gdyby tam miała być furtka, to równie dobrze mogłoby tej siatki nie być.
Pokupowali sobie mieszkania w "okazyjnych" cenach bez miejsc parkingowych, to niech zrezygnują z samochodów, a nie #!$%@?ą się z nimi pod cudze bloki. Jak ktoś tam mieszkał 20 lat i nie miał
  • Odpowiedz
@Nurni: a to taki problem by furtke postawić? może odrazu eurotunel z warszawy do paryża zrobić bo #!$%@? jakaś ulica jest na przekątnej i się nie zgadza? ALBO #!$%@? #!$%@? JAK JEBNĄĆ TO NA CAŁEGO JUTRO MIAŁEM JECHAĆ DO MIASTA RAZEM MI WYSZŁO 10 KM W JEDNĄ STRONE ALE #!$%@? JAKIŚ PIES TAM STOI A JA NIE WIEM JAK GO OBEJŚĆ TO SE #!$%@? OKRĄŻĘ ZIEMIE I #!$%@? I DOTRE NA
  • Odpowiedz