Wpis z mikrobloga

@przegrany_przegryw: Pozdrowienia od debila. Od kilku lat mieszkam na Orlińskiego. Taki ze mnie debil, że gdybym w chwili obecnej sprzedał mieszkanie, byłbym do przodu o 300 tysięcy PLN, na czysto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Wszędzie na necie pluje się na to osiedle. Do tego stopnia, że nawet ludzie ode mnie z pracy z ciekawości urządzali sobie wycieczki, by na własne oczy ujrzeć ten architektoniczny koszmar. Najczęściej reakcje
  • Odpowiedz
@przegrany_przegryw: No, właśnie problem w tym, że dla mnie to była świetna inwestycja. Za to w internetach wszyscy próbują mi wmówić, że nie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wielkość osiedla i bloków nie robią na mnie wrażenia. Gdyby robiły - nie zdecydowałbym się na zakup. Mnie się osiedle podoba, Tobie nie - kwestia gustu. Co do widoku z okna ... o tym decyduje wybór budynku i mieszkania już
  • Odpowiedz
@blabusna666: Na wykupionym miejscu. Tak jak pisałem wyżej - w większości budynków (o ile nie we wszystkich) nadal można kupić miejsce postojowe. Wszystko sprowadza się do tego, że "cebula mocna w narodzie" i miejsc ludzie nie kupują bo "jakoś to będzie". Sama cena również nie jest uzasadnieniem - nadal jest cała masa miejsc postojowych na wynajem np. na pasie, które stoją puste.
  • Odpowiedz