Wpis z mikrobloga

Mam wielki problem mianowicie moja dziewczyna ma u siebie w rodzinie wesele bratanka na ktore nie moge iść poniewaz lece na targii motoryzacyjne we frankfurcie nad Niemnem. Rozowa Twierdzi ze musze z nia byc, bo to wstyd zeby dwoje osob w parze nie szlo na wesele do rodziny. Mowila tez ze bez problemu znajdzie alternatywe dla mojej osoby. Co robic? Tyle czekalem na te targii ktore sa raz w roku a wesele bedzie przeciez nie jedno w rodzinie. Dobrze myśle?
#zwiazki #pytanie #problem #seks #wesele #logikarozowychpaskow
lubielizacosy - Mam wielki problem mianowicie moja dziewczyna ma u siebie w rodzinie ...

źródło: comment_7bNYZ75Z2637ruo9P46XbZ0aPKMmDOhV.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
  • 63
@Emerszz w tym wypadku uważam, że skoro @lubielizacosy miał wcześniej ogarnięty wyjazd i już za niego zapłacone, to dlaczego ma tracić kasę? Niestety tak wyszło i co ma zmarnować całą włożoną na to kasę? Skoro jest to bratanek to raczej najbliższą rodzina powinna o terminie ślubu wiedzieć dużo wcześniej.
  • Odpowiedz
  • 8
@Emerszz zgadzam się :) Ale w przypadku gdy nie uda mu się odsprzedac biletów, ja bym jechał na targi. Kwestia dogadania się z dziewczyną, a nie stawiania że taki musi być i koniec.
Pozdro Mirku i miłego wieczoru.
  • Odpowiedz