Wpis z mikrobloga

Mam wielki problem mianowicie moja dziewczyna ma u siebie w rodzinie wesele bratanka na ktore nie moge iść poniewaz lece na targii motoryzacyjne we frankfurcie nad Niemnem. Rozowa Twierdzi ze musze z nia byc, bo to wstyd zeby dwoje osob w parze nie szlo na wesele do rodziny. Mowila tez ze bez problemu znajdzie alternatywe dla mojej osoby. Co robic? Tyle czekalem na te targii ktore sa raz w roku a wesele bedzie przeciez nie jedno w rodzinie. Dobrze myśle?
#zwiazki #pytanie #problem #seks #wesele #logikarozowychpaskow
lubielizacosy - Mam wielki problem mianowicie moja dziewczyna ma u siebie w rodzinie ...

źródło: comment_7bNYZ75Z2637ruo9P46XbZ0aPKMmDOhV.jpg

Pobierz
  • 42
  • Odpowiedz
@lubielizacosy bycie w związku oznacza między innymi to, że rezygnujesz z wielu fajnych przeżyć na rzecz spędów towarzyskich drugiej osoby. Chciałeś dziewczynę na pełen etap - to teraz lataj na jej wesela ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lubielizacosy: z jednej strony @Guziq ma rację i to nie jest egoizm z Twojej strony, że przedkładasz swoje hobby nad ważną uroczystość rodzinną, tylko z jej, bo nie liczy się absolutnie z tym, że mogłeś mieć coś zaplanowane. A teksty "bez problemu znajdę zastępstwo" to już jawny szantaż emocjonalny, ja mam ciary żenady.

Z drugiej strony, nie siedzisz w jej głowie i pewnie nie czujesz presji, może faktycznie czuje się niekomfortowo
  • Odpowiedz
@poprostuzyj: czemu slabo? Chce tylko pokazac ze odpowiedz na to samo pytanie zalezy wylacznie od płci ktora zadaje pytanie


@lubielizacosy tak bardzo ci na tym zależy, że aż dodałeś informację o szantażu alternatywną partnerką na to wesele? Nie było o tym mowy w oryginalnym poście. Zresztą przekształciłeś pierwotny post tak, by wyciągnąć jak najwięcej egoizmu się da z partnerki.
ergo. nie zrobiłeś nic rzetelnego.
Na mirko pojawiały się już takie eksperymenty
  • Odpowiedz
  • 0
@lubielizacosy ale ze jak to tak dopiero co się dowiedzieliacie o weselu?
Sory ale pierdół ie je, to jest kompletny brak szacunku dla gości. Co kuzyn sobie myśli że każdy rzuca wszystko i leci, ja o weselach zazwyczaj jestem informowany z rok wcześniej i sam również tak zrobiłem zaraz po wynajęcia sali. Aby każdy miał ten czas na ogarnięcie wszystkiego a targi chyba z tego co kojarzę są we wrześniu więc serio
  • Odpowiedz
@Rozbojnik_Alibaba odpowiedziałeś mi, a nie opowi :p
@lubielizacosy strasznie przeinaczona historia, od razu ubrana w słowa tak żebyś wyszedł na tego złego - manipulujesz tym swoim głupiutkim doświadczeniem:
Zmieniłeś dalekiego kuzyna, którego słabo się zna na bratanka (siłą rzeczy człowiek od razu zakłada, że bratanek to ta ważna część rodziny - już zmienia odbiór), zmieniłeś koncert na coroczne targi (gdzie koncert zdarza się przeważnie raz na wiele lat, a jeśli to jakieś
  • Odpowiedz