Wpis z mikrobloga

Na #bekazkatoli jak widać za delikatni ludzie siedzą bo obrywam hejtem od swoich. Spadam z tego tagu, jak kiedyś z #ateizm okazało się, że nie jesteście w stanie przekroczyć pewnych granic w logicznym doprowadzaniu religii do absurdu. Tolerowanie urojeń to nie dla mnie, a chyba tego wymagacie.

Przenoszę się na tag #bekazreligii a rurkowcy i pośrodkowcy bojący się urazić uczucia do niewidzialnych istot niech sobie brandzlują tutaj nawzajem...

#oswiadczeniezdupy
  • 56
  • Odpowiedz
@lakukaracza_: No ja bym mu współczuł. I to nie kwestia indoktrynacji.

Jakby się modlił do Sziwy, Jahwe czy Mahometa też bym problemu z tego nie robił.

Sam bym się nie modlił, bo nie wierzę, ale współczuć bym mu współczuł. A to stąd, że sam w życiu miewałem momenty, gdzie dałbym się pociąć za odrobinę wsparcia czy zrozumienia. To daje ludziom religia, stąd jestem w stanie ich tok myślenia zrozumieć. Czyste posiadanie
  • Odpowiedz
@lakukaracza_ tu nie chodzi o religię, po prostu to było trochę przykre dla tej osoby i naprawdę mogłeś sobie tego oszczędzić, bo chyba każdy ma prawo wierzyć w co chce, póki nie zmusza innych i nie ustawia zycia innym według swoich przekonań, a on do takich ludzi nie należał. To było po prostu głupie, mimo że popieram wszystkich którzy twierdzą że należy rozdzielić państwo od kościoła.
  • Odpowiedz
bo chyba każdy ma prawo wierzyć w co chce, póki nie zmusza innych i nie ustawia zycia innym według swoich przekonań, a on do takich ludzi nie należał.


@KsiazePodziemi: wypowiedział się publicznie, więc skorzystałem z mojego prawa do wolności słowa i odpowiedzenia mu. Zresztą jakim trzeba być człowiekiem by w chwili śmierci bliskiej osoby biegnąc do komputera i żebrać o plusy XD

To było po prostu głupie


@KsiazePodziemi: głupie to
  • Odpowiedz
jeżeli publicznie to ogłasza obcym ludziom musi liczyć się z tym, że mogą być różne reakcje. Skoro do tego prosi o jakieś paranormalne modły musi mieć świadomość, że ktoś to może wyśmiać.


@ghostface: Sorry, ale to takie tłumaczenie z cyklu: "Bo spódniczka była za krótka". Poszanowanie dla emocji innych osób to podstawa życia w społęczeństwie.
  • Odpowiedz