Wpis z mikrobloga

@PinkLemonade:

To może być kwestia środowiska, w jakim się obracamy - z mojego punktu widzenia taki materializm i wypracowanie jest szokujące, ale ja nie znam zbyt wielu takich osób.


Ciężko, gdybyś w pełni dostrzegała tego skalę będąc heteroseksualną kobietą, to raz. Dwa, oczywiście, że środowisko ma na to wpływ. Niemniej zabawne jest to, jak nagle w takich tematach znajduje się masa ludzi, którzy nabierają wody w usta i mówią, że "oni
  • Odpowiedz
Zawsze kiedy widzę takie dziewczyny zastanawia mnie, co mają zamiar zrobić, gdy wreszcie ząb czasu je nadgryzie.


@PinkLemonade: Nic. Albo będa miały takiego idiotę przy sobie-płatnika, albo będą pluć, że mężczyźni są do niczego bo nie potrafią docenić ich "drogości". Znaczy wybitności.
  • Odpowiedz
już nie pierwszy raz zauważyłem że dla niektórych kobiet samo odcowanie z nimi jest dla faceta czymś za co musi zapłacić, #!$%@?.


@Newosxso: Problem w tym, że taki babsztyl jest nudny i głupi, ale PŁAĆ. Lepiej się z kolegą spotkać, pogadać o życiu, o zainteresowaniach i tyle. A z nią NIC, ale wiadomo - organy płciowe ma inne to jest lepsza. Straszne.
  • Odpowiedz