Wpis z mikrobloga

@PinkLemonade: o ile nagle jakimś cudem jej wygląd kompletnie sie nie posypie to bez najmniejszego problemu znajdzie bogatego misia, który rzuci jej sie do stóp. Znałem różowe dużo mniej atrakcyjne od niej, które po wybawieniu się na erasmusach krótko po 30 bez absolutnie najmniejszego problemu znajdywały kasiastych misiaczków czy to programistów czy to lekarzy, oczywiście żadnymi chadami ci goście nie byli..
  • Odpowiedz
@Lake_Titikaka: a ciekawe jaka jest jej opinia o panach, którzy lubią odwiedzać ciastkarnie z jasnym cennikiem, w której wiedzą, że na pewno dostaną ciasteeeeczko za które zapłacili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może sobie wymagać czego chce (sama byłam nieźle roszczeniową p0lką, stąd taka opinia), ale sposób w jaki o tym mówi- tfuuu
  • Odpowiedz
Najlepsze w takich slabych towarach jak ta - jest te ich jebitne przeswiadczenie jakie to one nie sa wartosciowe i ze o nie trzeba zabiegac xD Caly czas probuja sie stawiac wyzej - na szczescie 'karma' po czesci dziala - bo widzialem na wlasne oczy jak wiele takich ksiezniczek konczy z patusami i plackami ktorymi same gardza (ale sa bankomatami) - wiec beka z nich bo same sobie krzywde robio xD
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: może źle to ujęłam, będąc tyle lat w jednej relacji to się jakoś przykrywa, miałam na myśli, że roszczeniową (choćby w temacie tego kto ma wykładać pieniądze) na etapie poszukiwania kandydata (ale ja chociaż mogę wszystko zwalić na swój wtedy młody wiek)

Teraz wiedziąc jak mi wartość poleciała pewnie już bym tak nie umiała nawet
  • Odpowiedz
Incele są absurdalni.

- kobieta deklaruje niezależność, chce zarabiać godnie i ma ambicje - ŁE, PRZEBRZYDŁA FEMINISTKA, KRZYWDZI MĘŻCZYZN
- kobieta deklaruje poddańczość, chce zasobnego faceta, u którego będsie na utrzymaniu - ŁE, PROSTYTUTKA, CHCE RĄBAĆ FACETA NA HAJS

W waszym stulejarskim mniemaniu kobieta ma być miłosną niewolnicą gołodupca, siedzieć w kuchni i brać w pupę bez jęczenia ;)
  • Odpowiedz
Teraz wiedziąc jak mi wartość poleciała pewnie już bym tak nie umiała nawet


@analogiczna: Nie wiem ile masz lat, ale jeśli nie jesteś mocno otyła i zaniedbana to praktycznie w każdym wieku możesz być roszczeniowa i zawsze znajdą się chętni te roszczenia spełniać.
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: ale może od innych różowych nie wiało taką wyższością jak od niej. Oczywiście są fani i kobiet o takim charakterze, ale ogólna szansa spada

@Yurusenai: tu raczej nie chodzi tylko o to, że żąda wykładania pieniędzy na kolację, ale o pogardę jaka z niej bije, przeświadczenie, że jej towarzystwo jest bezcenne (gdy są młodsze o 5-10 lat, świeższe, ładniejsze, uśmiechętniete i przyjemne w odbiorze)
  • Odpowiedz
Co to za głupio mądra czika, przedstawicielka glamour roszczeniowej p0lki. Tfu. Gdzie jest normalność ja sie pytam?
  • Odpowiedz
@Yurusenai: Ze skrajności w skrajność. Co do pierwszego - to normalnym jest wymagać partnera na poziomie tym samym albo i nieco wyższym. To raczej działa w obie strony i dlatego nie widujesz na ulicy prawnika, czy lekarza z karyną zaniedbaną ale którą w jej mniemaniu trzeba zdobywać. Nie mówię jednak tutaj o jednostrzałowych przygodach, bo z tym różnie bywa. A co do tego drugiego tj. deklaracji poddańczości i zasobnego faceta -
  • Odpowiedz
@ogorkikiszone: ten typo prowadzi prelekcje o relacjach damsko-męskich skierowane do kobiet. Jak go czasem słucham, to mam wrażenie, że zostałby nie raz zlinczowany za to co mówi gdyby nie jego wygląd ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Eugeniusz_Zua: 30 lvl, więc lekko by nie było. Ale zawsze ta wartość matrymonialna kobiet spadnie z wiekiem, jakby nie kombinować. A z wiekiem wymagania by może wzrosły od tego co było 11 lat temu, bo skoro ja mam tyle i tyle pieniędzy to on musi jeszcze więcej. Nie zastanawiałam się mocniej co by było gdybym "wróciła na rynek" to jakieś luźne gdybania
  • Odpowiedz