Wpis z mikrobloga

  • 1
#bitcoin #btc #bitmarket #gielda 5k PLN (ponad 0.1 BTC) miałem na giełdzie, czy obecnie tworzy się jakiś pozew zbiorowy? Widzę że na forum bitcoin jest temat, ale bez konkretów. Próbuję też dołączyć na grupę z fb. Czy mogę zrobić coś jeszcze?
  • 15
  • Odpowiedz
@Zaid ja #!$%@?, mnie ostatnio kolejny raz #!$%@? na cryptopii i dałem sobie spokój, wcześniej na cryptsy.com straciłem z 3btc. #!$%@? te giełdy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@AntycznyKsiaze tak, tylko na razie czekamy aż zbierze się grupa osób która będzie tym koordynowanowac. BTW orientujesz się jak to wyglądało w przypadku podobnych sytuacji? To znaczy czy zwracana jest cześć z kwoty którą wpłaciłem na giełdę, kwota którą były warte BTC w chwili upadku giełdy, kwota BTC którą były warte w dniu egzekucji czy w ogóle same btc?
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@atari_XE jasne, wszystkie wyciągi mam w banku, prowadziłem własnego Excela (o ironio) z dniami wpłat i dokładnymi kwotami
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@DADIKUL niestety oboje daliśmy się zrobić, mnie zgubiła pazerność, zamiast przesłać BTC na własny adress to trzymałem na giełdzie aby uniknąć kosztów prowizji i mieć większą płynność (hehe XD) środków. Teraz za to słono płacę. Pozostaje jedynie ostrzec innych.

P.S 3 BTC, auuuch cumplu, przykro mi ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Daleki_Jones też się tak nastawiam, generalnie cieszę się, że zastosowałem się chociaż do jednej rzeczy: inwestuj taką kwotą pieniędzy która możesz pozwolić sobie stracić. 0.1 BTC to jest mało (chociaż jak na studenta jest to miły promyczek słońca :D) w porównaniu do osób które inwestowaly już w cale BTC a nawet ich dziesiątki.
  • Odpowiedz