Wpis z mikrobloga

@Winlux: Też miałem ten dylemat, ale mają porównywalnie dużo miejsca, pewnie superb lepiej się prowadzi, stwierdziłem ze kodiaqa kupię jak coś w następnej wersji jak mnie będzie stać a teraz najnowszą Skodę jaka jest :)
@polskipl żonka śmiga Skoda, ale akurat do superb, zabrakło pieniędzy. Produkowany jak inne auta, nawet w markach premium są problemy, a każdy z fabryki ci powie że tej marki by nie kupił bo coś tam. Moim zdaniem świetny wybór i gratulacje, oby służył. Ile teraz czekania na auto z konfiguratora? Chciałem zamówić kiteq w 1.5l kwartał temu to podobno wstrzymane zamówienia bo silniki są dostosowywane do nowych wymogów i nie produkują.
@lysypatolog: Wersja sportline, 2.0 TSI 190 koni, dodany aktywny tempomat, wirtualny kokpit, podgrzewana szyba przednia, progresywny układ kierowniczy w standardzie jest ambientlight, matrixy Full Led
@polskipl: Super. Gratuluje. Mi się marzy taki czerwony w sportline. Już mam taki dylemat co brać po końcu mojego leasingu ze mi głowa wybuchnie. Superb, Insignia, a jako alternatywa Golf GTI lub Hyundai i30N. Ale coś czuje ze wygra jednak rozsądek. Beke mam z tych komentarzy. Pyszny ból dupska ludzi jeżdżących złomem. Nauczyłem się ze jak ktoś tu jeździ dobrym samochodem to nie wyszydza samochodów typu Skoda czy Ford.
@alvaro1989: Chciałem czerwonego lub dragon skin bo mi się równie podobają jak ten steel, ale partnerka nienawidzi czerwonego koloru :D też mam bekę ale to zlewam, jak pokazałem bmw 7 ostatnio to pytali czemu taki stary xD
@alvaro1989: Mi się okropnie te superba podobają, a jak wsiadłem do niego, ile tam jest miejsca to po jeździe próbnej Toyotą CHR czar prysł, wiedziałem, że nie chce nic innego poczekałem tylko miesiąc do lifta żeby w pierwszy dzień jak weszły cenniki zamówić xD
@polskipl
@mr_bless to akurat z grupy mustangów, bo po sprzedaży swojego ciągle siedze w temacie. Generalnie to nie jest jakaś rzadkość w fordach, a z gwarancją na blachę 10 letnia to różnie... Raz za trzeba mieć dodatkowe serwisy raz do roku(luz bo 100 kosztuje), a dwa ford może odrzucić z byle powodu, że się nie używało kosmetyków jakich oni zalecają(jest w gwarancji), albo że gwarancja obowiązuje jedynie dziury w stali a to
@polskipl no tutaj znowu przykład z podwórka forda który od 2 lat walczy z gpfem i nowe Mustangi notorycznie na to chorują, więc ja tutaj naprawdę uważam że ta Skoda jest mega dobrym wyborem.