Wpis z mikrobloga

  • 0
@palcem_robiony: Jak sprzedałem poprzednie to mi na wpłatę własna zostało, 25 tys i rata 1500 zł z ubezpieczeniem to tez nie taka tragedia wychodzi, skoda ma mega fajne finansowanie, leasing z ubezpieczeniem w racie wyszedł 106%
  • Odpowiedz
  • 0
@MZ23: Miałem podobne podejście kiedyś, ale jak w 1,5 roku wydałem tyle na serwisy co na leasing nowej skody na prawie rok, to stwierdziłem, że może lepiej jeździć nowym za prawie tą samą kasę, niż ma stać w serwisie i mnie #!$%@?ć z kolejnymi błędami :D
  • Odpowiedz
  • 1
@CrashBack: Nie patrzyłem, na bmw 3 z rozsądnym wyposażeniem mnie nie stać, na tą skode mnie raczej nie stać, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana :p jakieś koszty muszę sobie generować
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@polskipl: nie wiem jak Superb bo to krowa jest więc nie wiem czy skręca... W Leonie jest super - naprawdę. Optymalny silnik to 150KM a ten ma już tyle werwy że czasem brakuje mi 4x4 bo jak nie jest idealnie sucho to nie da się mocy oddać na koła.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MikiPL: powiem ci, że mnie aż tak nie kusi. Po mieście ciągle w trybie comfort i bujanie 60km/h i mam niesamowitą frajdę. Dopiero na ekspresówce sobie dzisiaj pozwoliłem z ciekawości, ale to było pusto na drodze.
  • Odpowiedz