Wpis z mikrobloga

Za tydzień idę na spotkanie z ludźmi z mojej nowej klasy (idę do liceum właśnie). Może przestanę być #!$%@?ą i nie będę na dole hierarchii klasy. Specjalnie będę czekał na miejscu spotkania wcześniej żeby móc pogadać z pierwszymi osobami które przyjdą. Na razie nie zapowiadają się na patusów na szczęscie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dobrze to robię?

#przegryw #chwalesie #wychodzimyzprzegrywu
  • 30
za młody jesteś na przegrywanie


@looser1: Ja wiem że jestem za młody żeby się nazywać przegrywem, bo wiem że bycie przegrywem się dopiero zaczyna jak się traci szanse na nowe kontakty, ale przegrywać jak najbardziej mogę. Nawet więcej, do tej pory od co najmniej dwóch lat przegrywałem.
Polecam traktować wszystkich równo, nie według gimbusiarskiej hierarchii( ͠° °)


@Qurvinox: To że ja traktuję wszystkich równo (a traktuję), to nie znaczy że mnie nie będą traktować jak spierdoxa
@D__Jones: Jeśli Twoim priorytetem jest zaimponowanie ludziom, którzy zawsze będą traktować Cię jak gówno, to sam przystajesz na bycie gównem. Znajdź ludzi, z którymi się będziesz dogadywał. Nie musi to być wielka grupa. Rób swoje i rozwijaj się w tym czym chciałbyś zaistnieć. Chyba, że Twoim celem jest znalezienie się w "elicie" szkolnej, w której każdy każdemu najchętniej wbiłby nóż w plecy. Wtedy będę życzył Ci, abyś zastanowił się nad swoimi
Jeśli Twoim priorytetem jest zaimponowanie ludziom, którzy zawsze będą traktować Cię jak gówno, to sam przystajesz na bycie gównem.


@Qurvinox: Nie chcę nikomu imponować, idę na pierwsze spotkanie żeby ich poznać. Nie mam pojęcia jak będą mnie traktować jeśli z nimi pogadam, za to jestem pewny że przez następne lata będę się źle czuł w tej klasie jeśli nie będą mnie tam lubić.

Rób swoje i rozwijaj się w tym czym