Wpis z mikrobloga

Uwielbiam naszych aktywistów miejskich: Pochwalimy się na FB, że stworzono buspas o który walczyli radni Brochowa. Czytasz dokładniej, a wywiad jest z - Piotr Szymanski, wiceprzewodniczący Rady Osiedla Brochów i prezes Towarzystwa Upiększania Miasta Wrocławia.
ŁUBUDUBU ŁUBUDUBU NIECH NAM ŻYJE PREZES NASZEGO KLUBU ;)

Potem patrzysz na to kto to napisał i puścił:
Autor tekstu: Mateusz Kokoszkiewicz - czyli top fan działań ze strony tego Towarzystwa i innych antysamochodowych aktywistów.

Potem jak normalni ludzie piszą, że bez domknięcia obwodnic to takie pomysły to trzeba robić albo całościowo albo jednak z większym pomyślunkiem to przecież mówią, że w Gazecie napisali inaczej bo był wywiad z Radnym. A nasz wielki prezydent tylko kiwa głową ze zrozumieniam znad partyjki CS-a.
Gorsze kółko wzajemnej adoracji niż @Reepo i @mroz3 oraz piewca telegrama @kidzior #wroclaw
Darth_Gohan - Uwielbiam naszych aktywistów miejskich: Pochwalimy się na FB, że stworz...

źródło: comment_aii6wXs8Vh9E3Ew5R5mxhUMIF6UyluRS.jpg

Pobierz
  • 40
@Darth_Gohan: nie wiem jak możesz porównywać ludzi z miasta którzy zarabiają hajsy i wspierają się wzajemnie w robieniu głupot z ekipą z Wypoku która ciągle te durnowate pomysły wyśmiewa - czułabym się urażona.
@krave: No właśnie tam część z nich to podobno za darmo te głupoty uskutecznia. Nie chciałem ich urazić ;(
@kidzior: Ja się poważnie zastanawiam jak z tymi idiotami walczyć bo coraz głupsze ich pomysły przechodzą.
@kidzior: No właśnie gorzej jak przy następnych wyborach tym razem wystartują z naszym władcą miasta i jego świetnym PR-em i zdobędą chociaż ciut władzy więcej. Toż to dramat będzie w 3 aktach.
@mroz3: Ja wiem, że hobby ale oni zdobywają tymi dyrdymałami coraz większy poklask
@krave: NO tak jak pisałem wyżej - poprzednicy już stołki mają. Pytanie czy starczy dla wszystkich ;)
I w ramach obowiazku ##!$%@? (jakby ten
@Darth_Gohan: niestety JE Sutryk przyklaskuje tym idiotom bo mają najwieksza siłe przebicia w social media i juz nie wystarczy armia fejkowych kont do serduszkowania i gratulowania mu pod każdym wpisem

Sutryk: Zesrałem się i śmierdzi

grażyny i boty z fejsa: wow WSPANIALE, takiego prezydenta nam potrzeba, chcemy Sutryka nie polityka G R A T U L A C J E
@mroz3: Czyli trzeba przekupić Grubego z WPK, żeby zaczął szkalować prezydenta i wygrana w kieszeni? Ja tam patrzę na posty to jeszcze ludzie coś próbują z nimi dyskutować ale żadne argumenty nie docierają do tych tępych głów.
Przed wyborami trzeba będzie chyba zrobić jakieś komando na wykop żeby coś innego niż pochwały się pojawiało pod postami szefa bo naprawdę moze być dramat.
@mroz3: Kij wie. Może by chociaż coś sie obudzło w mieście. Z drugiej strony ona też nie jest normalna. Miała na pieńku z Dudim bo nie dostała budynku za grosze pod swoje cele to stwierdziłą, ze sobie go sama załatwi. Z ogarnietych ludzi to kto tam kandydował tak naprawdę? Chyba nikt ;/