Wpis z mikrobloga

#memrise w jakich językach i na jakich poziomach macie gramatoboty i czatboty? Mam premium, a i tak są wiecznie zablokowane. Miałam tylko na pierwszym poziomie, jak uczyłam się francuskiego, ale z tłumaczeniem na angielski, jak przeszłam na polski to już nie było. I teraz nie wiem, czy nie ma we francuskim, nie ma we francusko-polskim, czy nie ma na wyższych poziomach xD
  • 4
@Limonene: Niestety nie ma gramatobotów i czatbotów dostępnych w kursach z polskiego, przynajmniej na razie. Osobiście mam nadzieję, że kiedyś będą je wprowadzać też w tych kursach, bo pewnie miałabym w związku z tym jakieś tłuste zlecenie. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Limonene: oj, kurde, aż takiej wiedzy to nie posiadam niestety :/ Sama przerabiam te oficjalne kursy w wersji polskiej, więc nigdy nawet nie testowałam tych botów. Wiem tylko tyle, że w polskich wersjach ich nie ma. Tu znalazłam jakąś starą dyskusję o czatbotach i wynika z tego, że trzeba przerobić parę poziomów, żeby się pokazały (w niemieckim były na poziomie 2 i 5).
@Limonene: Ja dostałem taką odpowiedź w tej sprawie. Szkoda :-(

Unfortunately Grammabot and Chatbots are not available on this course and have been removed from our new courses.
Our brand new Grammar feature is currently available on our iOS and Android apps on the following language pairs:

For UK English speakers: French 1 & 2 , Spanish (Spain) 1 & 2, German 1 & 2, Italian 1 & 2, Japanese 0,