Wpis z mikrobloga

Mireczki, jadę dziś #pkp #intercity do #krakow i teraz sprawdzałem czy nie ma jakichś problemów już na początku podróży i tak jak pokazuje screen - stacja Kraków Główny została odwołana. Co teraz? W takim razie pociąg zatrzyma się gdzieś wcześniej np. na Zabłociu? Albo gdzie mogę znaleźć jakieś szczegóły tych utrudnień? Czy może po wsiądnięciu do pociągu dostanę dodatkowe informacje z głośników? Bo ogólnie żadnej informacji np. na maila nie dostałem :P A pytam tutaj, bo a nuż ktoś spotkał się już z taką sytuacją.
#pytanie #kiciochpyta
mlody18 - Mireczki, jadę dziś #pkp #intercity do #krakow i teraz sprawdzałem czy nie ...

źródło: comment_HY3WsSF2VLfw7Z7CXqJlASpzGGswrXTJ.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mlody18: to nie dzisiaj miało być całkowite zamknięcie torowe dla stacji Kraków Główny? Mieli chyba sieć torów przekładać już na nowe odcinki. Było chyba na intercity.pl w zakładce Komunikaty
  • Odpowiedz
  • 2
@mlody18
@starypijany123 akurat ten gowniany komunikat pojawia się na stronie PLKi od paru dni i nie ma zwykle nic wspólnego z prawda (pojawiał się też w kontekście przemysla). najlepiej spytac konduktora, jak mówi że staje na Głównym to staje.
  • Odpowiedz