Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#seks z mężczyzną jest dla mnie czymś bezwartościowym, bo oni by to zrobili z każdą, to tak jakby w cywilizowanym kraju się podniecać wodą z kranu
właśnie chyba w tym u mnie tkwi sedno problemu, ze nie czuję, że to jest coś wyjątkowego, ze kobieta jest tą wybraną, tylko każda chętna mogłaby być, czy ładna czy brzydka (po cichutku) czy gruba, czy chuda, czy 20 lat starsza czy ledwo 17 stka. Jak ja wyjątkowo nie rozumiem kobiet, które chętnie rozkładają nogi, przecież już podczas masturbacji jest lepiej, bo i bezpiecznie i wiadomo, że sie zakończy sukcesem. co innego jak jest miłość, ale jak w ogóle poznać miłość u faceta, skoro on bez seksu nie wytrzyma? I on musi być aby w ogóle cokolwiek się zaczęło?
Seks z mężczyzną jest tani jak szczaw i mirabelki, w dodatku wielu się odwdzieczy brakiem szacunku i grzybem i czym tam jeszcze...
czasem słyszę, że kobiety to robią bo chcą sie czuć "chciane" ale koleżanko o n by tam samo chciał twojej matki gdyby tylko warunki były odpowiednie ;/ #feels

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: marcel_pijak
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie
  • 8
@AnonimoweMirkoWyznania: Obiad też jesz codziennie i nie jest to jakieś wyjątkowe zdarzenie. Ale dla mnie jedzenie to jest ważna przyjemność w życiu. Są też ludzie, którzy jedzą tylko po to, żeby żyć i się tym nie podniecają.