Wpis z mikrobloga

20lvl khhv, nigdy nie miałem dziewczyny. Ostatnio zacząłem się zastanawiać jak to się dzieje, że wszyscy dookoła potrafią znaleźć swoją drugą połówkę, a ja wciąż jestem sam. Przyszły mi tylko dwa pomysły - albo jestem na tyle paskudny, że nikt nie chce zwrócić na mnie uwagi #blackpill albo na tyle tępy, że nie dostrzegam sygnałów skierowanych do mnie #mentalcel #incel #przegryw

Odpowiedź przyszła dzisiaj

Wybrałem się oddać krew. W ośrodku zobaczyłem ładną dziewczynę, która chwilę później zniknęła za drzwiami gabinetu. Musiałem poczekać na swoją kolej.

Kiedy pani doktor mnie wezwała, usadziła mnie właśnie koło niej. Zauważyłem, że patrzy w moją stronę, jednak kiedy obróciłem się do niej, spuściła wzrok. Zacząłem tępo patrzeć przed siebie, widząc co chwila jak zerka na mnie. Siedzieliśmy tak dobre piętnaście minut. Po tym czasie wyszedłem, ona została jeszcze chwilkę, ponieważ pierwszy raz oddawała krew, a lekarki chciały się upewnić, że nic jej nie będzie.

Na zewnątrz poprosiłem o kawę i usiadłem przy stoliku. Po chwili wyszła, również poprosiła o kawę i… Usiadła naprzeciwko mnie. Nie wiedziałem jak nawiązać rozmowę, więc po prostu szybko wypiłem kawę i wyszedłem. Wychodząc, zauważyłem jeszcze że patrzy na mnie. I zamknąłem drzwi.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #psychologia #tinder #genpill #plodnajulka
itsoverforme32445 - 20lvl khhv, nigdy nie miałem dziewczyny. Ostatnio zacząłem się za...

źródło: temp_file.png7672738634186250647

Pobierz
  • 22