Wpis z mikrobloga

  • 330
Kiedy ty dopiero poznajesz świat i internet,
Kanye West na bieżąco updatuje swoją muzykę na "Spotify".
Nie, nie oznacza to że dodaje kolejne swoje utwory do dyskografi. On na prawdę aktualizuje swoje dzieła pod względem mixu i masteringu, poprawiając wcześniej nie wychwycone błędy, lub po prostu wrzuca dodatkowe podbicia bo po czasie uznał że tak jednak by było lepiej.
Małe zmiany których przeciętne ucho może nie usłyszeć.
Rozumiecie ?
Update'uje swoją twórczość, jak jakąś #!$%@?ą grę na steamie.
THE FUTURE IS NOW OLD MEN XDDD
#muzyka #technologia #spotify #heheszki #truestory #rap #jesteszdolnyaleleniwylifehack
Pobierz xGnKx - Kiedy ty dopiero poznajesz świat i internet, 
Kanye West na bieżąco updatuje ...
źródło: comment_m21YXUoN7fXsdZCxnPePEQKtiEKAAF0H.jpg
  • 31
@Anyway Pamiętam że kopiował ameryczke na dość fajny sposób. No, ale widzę że już się nie #!$%@? w wykształcenie własnego stylu bazujac na autorytety tylko mówi wprost że będzie #!$%@?ł innym patenty. SWIETNY POMYSł, ZAJEBISTY. XDD
@no360scope: Kanye był swego czasu uznawany za nowego MJ, dlatego, że każdy jego nowy album był rewolucją na rynku pop-rapu. No sorka, ale nie powiesz mi, że KSG to jeden z takich albumów, wtórny dość mocno, zresztą już nawet nie jestem w stanie zanucić żadnego kawałka.
@no360scope: no i spoko, ale co innego subiektywne uwielbienie jakiegoś albumu a co innego faktyczne uznanie to za jakieś rewolucyjne dzieło. ja lubię masę sredniawych muzycznie albumów, po prostu mi siadły ;)