Wpis z mikrobloga

@Abel11: uda sie lekko, trzymam kciuki Mirku! Taka mala rada, ustaw sie mozliwie najblizej startu. Ja na polmaratonie w poznaniu pierwsze kilometry robilem w tempie 6min/km chociaz plan byl na 4:50min/km. Mega ciasno i ciężko sie przebijac, a luzniej sie zrobilo dopiero po 10km.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tigermass: przez takie rady, jak Twoja ludzie narzekają potem na tłok w zawodach. Jak gość będzie biegł w ~5:00 i ustawi się blisko startu to będzie potykaczem dla większości. Ja rozumiem ambicje, ale z takim założeniem powinien stanąć mniej więcej w połowie stawki. Trzeba realnie ocenić swoje możliwości i nie być egoistą.
@Tigermass: pluje na takich idotów co nie ustawiają się w swojej strefie startowej. Biegnę 10km na zawodach tempem 3:50/km a przedemną pojawiają się Janusze co bięgną 6:00/km bo "hehe co Janusz i tak nikt tego nie sprawdza". A potem ja muszę robić akrobacje żeby ich wyprzedzić bo nawet nie wiedzą co to jest lewa wolna.
@sz-n: raz skręciłem kostkę przez takich idiotów, bo musiałem ich ominąć przez pas zieleni a tam jakiś dołeczek był, więc teraz na każdych zawodach jak takiego wymijam to obracam się i informuje o swoim oburzeniu xD
@sz-n: zdaja sobie sprawe, bo przy wypelnianiu folmularza podajesz swoj planowamy wynik.
@aukolb: nie sprawdzają, bo jak to sprawdzic? Weryfikuja wyłączenie strefe elity, reszta jest wymieszana i ludzue ustawiaja sie jak chca.
@Tigermass: w największych maratonach na świecie nie masz szans dostać się nie do swoje grupy czasowej. Przy wejściu do każdej strefy sprawdzają jaką masz zapisaną na numerze startowym. A między strefami stoją ludzie i też sprawdzają jak ktoś chce przejść z jednej do drugiej.

Więc jak widać da się ( ͡° ͜ʖ ͡°)