Wpis z mikrobloga

Jest i ona. Telewizja przez internet (OTT) od Cyfrowego Polsatu z całkiem sensowną pakietyzacją i wolnym wyborem poszczególnych pakietów. Założenie jest takie, że do podstawowego pakietu można dobierać każdy dodatkowy i w dowolnym okresie rozliczeniowym zmieniać pakiety. Więc nie obowiązuje cię okres 2 letniej stagnacji i bytu u operatora.

Ktoś chce oglądać sport - płaci za wszystkie sportowe kanały 45 zł + podstawa
Ktoś chce oglądać film - płaci za wszystkie filmowe kanały 40 zł (razem z HBO) + podstawa

Pakiet Komfortowy to dwie paczki: jedna polsatowska a druga od Discovery.

Co sądzicie o tym zestawieniu?

#telewizja #polsat #cp #cyfrowypolsat #gruparatowaniapoziomu #internet #ncplus
brednyk - Jest i ona. Telewizja przez internet (OTT) od Cyfrowego Polsatu z całkiem s...

źródło: comment_78IwhqVsfmBhM9idX1DNqtuPdchpMGxQ.jpg

Pobierz
  • 11
@polock: więc tutaj jest sensowniejsza opcja, choć i tak brakuje do tej, która była w Netii gdzie mogłeś osobno wybrać kanały przyrodnicze, osobno dokumentalne, osobno serialowe, osobno filmowe etc
@chudziutki: z tego co rozumiem to podstawa 20zl+ liga za 30zl. Wychodzi 50

@brednyk wygląda fajnie. Interesuje mnie tylko LM, wiec wychodzi na to, ze moge w miesiącach w których beda mecze uruchomić transmisje za 50zl. Ciekawe jak z jakoscia. Aktualnie mam po IPTV od ISTS i jestem mega zadowolony.

Troche lipa:

Aby rozpocząć oglądanie, wystarczy podłączyć dekoder do Internetu stacjonarnego Plusa, Netia lub Orange.

Co jesli ma się innego providera
@ciemna_strona_mocy: minimum 8mb. Gadalem juz z babeczka na info. Mozna miec dowolnego providera pod warunkiem posiadania dekodera (300zl lub w abo). Fajna opcja z tym pre paid. Chce dostep do konkretnego pakietu, to place kase i na 30dni kanal jest odkodowany.
@ciemna_strona_mocy: choć wydaję mi sie, ze pani z infolinii już zrobila mnie w #!$%@?. Czytam cos wiecej evobox i wszedzie pisza tylko 3 dedykowanych providerach. Podłączali UPC inie dzialalo. Wiec chyba lipa, chciala mi na sile wcisnąć pakiet ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dlatego nigdy nic nie wolno kupować przez słuchawke ( ͡° ͜ʖ ͡°)