Wpis z mikrobloga

@AryanWonderBoi:

Pochwal się jak ty wyglądasz. Czy ludzie w internecie robią coś po za ocenianiem (czyt. obrażaniem) innych? xD


Ale przecież napisał prawdę. Ogólnie fajna dziewczyna, super ciało, ale kinol ma brzydki. Nawet jeśli komentujący jest brzydki, gruby i łysy to może dalej krytykować. Idąc Twoją logiką grę Lewandowskiego może oceniać tylko Messi czy Ronaldo bo reszta ludzkości nie ma takich osiągnięć piłkarskich.

Poza tym możemy tylko i wyłącznie pozytywnie oceniać
@Feler_Lumpex: Pochwal się jak ty wyglądasz. Czy ludzie w internecie robią coś po za ocenianiem (czyt. obrażaniem) innych? xD


Ja to traktuje jako cięta riposta - żart. Smiechlem, a na pewno dziewczyna nie czuje się obrażona.
Więcej luzu proponuje.
@kaosha musi mieć cholernie trudno w peletonie, środek ciężkości przesunięty do przodu, przednie koło pewnie łatwo łapie uślizgi na zakrętach.
Czy ludzie w internecie robią coś po za ocenianiem (czyt. obrażaniem) innych? xD


@AryanWonderBoi: Narzekasz, że ktoś ocenia osobę na zdjęciu? Musisz należeć do tych śnieżynek, które twierdzą "ja nie oceniam". Mam dla Ciebie informację – robisz to co chwilę, nie zdając sobie nawet sprawy, bo opinia jest niczym innym jak oceną.

@theexitest: Nie ma ani jednego zdjęcia, na którym nie eksponuje biustu. Czyli poza biustem nie ma nic do
@AryanWonderBoi: jak to „nie ma się wpływu na wygląd nosa”, a operacja? Mały odsetek ludzi grubych jest gruba na przykład przez przyjmowane leki (sterydy, antykoncepcja) albo przez chorobę. Jak jeździmy to już po wszystkich, hipokryto.