Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@WysokiKomisarz: w czym problem? poza tym ze opisalem ciebie? ja tylko podaje niusa z swiata sztuki, ja tego nie narysowalem, idz wylewac zale do tworcow... a sory zapomnialem wy tylko srac na wykopie potraficie.
sztuki?... ty sztuki nie rozpoznasz, nawet jak cię w d#pe kopnie. Sztuka... dziwnym trafem zawsze musi ranić chrześcijan!


@WysokiKomisarz: nie jestem sepcjalista od sztuki jak ty wiec nie znam jej zunifikowanej, wystandaryzowanej, definicji jak ty (z pewnoscia sie nia podzielisz bo jako krytyk sztuki na pewno znasz) dla tego pozwolilem sobie, jako ignorant tej dziedziny na ogolne okreslenie.
"zawsze" powiadasz? rozumiem ze masz dokladne liczby ktore mowia o ilosci obrazow, zdjec
@WysokiKomisarz: skoro mi zarzucasz ze nie wiem to wypadalo by wykazac, ze ty wiesz. np podajac jej definicjie by taki ignorant sztuki jak ja mogl sie nauczyc. no ale to widze za wysoki poziom (znaczy za niski), mam zbyt wielkie wymagania skoro chce bys podal definicje pojec ktorych urzywasz.

btw 2x to samo? jako artysta powinienes byc bardziej kreatywny i zmodyfikowac bluzg no o "#!$%@?".. ale pewnie przyzwyczajenia wzielo gore gdyz
@zmrol: nie spojrzałem na nick i źle odpowiedziałem... To nie sztuka. Lub ludowa. To objaw naiwnego uwielbienia. Prości ludzie okazują to w taki sposób. Prości ludzie szczerze i to okazują i dobrze, tacy są i już.
nie spojrzałem na nick i źle odpowiedziałem... To nie sztuka. Lub ludowa. To objaw naiwnego uwielbienia. Prości ludzie okazują to w taki sposób. Prości ludzie szczerze i to okazują i dobrze, tacy są i już.


@WysokiKomisarz: chyba wlasnie teraz zly nick wybrales (antycypowales, artysta niczym Oborniak) bo to nie ja wstawilem ta cepelie jp2