Wpis z mikrobloga

@send_nudles: Wiesz jak wygląda procedura wyrzucenia takiego jegomościa z pojazdu?
Sami mało kiedy chcą wysiąść, kierowca zgłasza dyspozytorni, dyspozytor dzwoni na policję/straż miejską. Autobus stoi i czeka na przyjazd.
Przyjeżdżają zabierają pana i dopiero odjazd.
Zazwyczaj na przestanku końcowym to robią, ale gorzej jak na środku trasy ludzie się skarżyć zaczną bo np. narobił w gacie...

I chciała byś czekać na następny kurs?
@send_nudles: Ja nie płacę bo sie nie kalkuluje, mam Sky Cash i kupuję bilet jak kanar wchodzi ale mam też przygotowane 8 dyszek na mandat by zapłacić na miejscu gdyby się sapał ale na razie 3 razy przeszło kupowanie tuż przed kontrolą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jestem Korwinistą ale myślę że przejazd publiczny powinien być za darmo bo i tak jest monopol, tylko jedna firma oferuje usługi
@send_nudles: ja jak sprawdzaja bilety to udaje pijanego i krzycze głośno kuraw #!$%@? klurwa i wtedy idą sobie, a później jak już wychodza to muszę przepraszać pasażerów ale rozumiejo i wtedy rozdaje im pączki bo często noszę ze sobą kilka pączków bo pracuje w cukierni cukiernia Okruszek na Trawiastej 8 , bardzo dobre wypieki smaczne i zdrowe, cukiernia Okruszek czynna od 6 do 22 polecam zawsze świeże pieczywo , trawiasta 8