Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@levusek1992: ja tam nie narzekam. jedyna roznica u mnie to żyły, w spoczynku az tak nie wychodza. ja nienawidzę za to jak leżę czy siedzę i widzę bebech
  • Odpowiedz
  • 0
@mapache :o O cholera to sporo xD Mi na 3k już waga leci do góry przy 176cm. Czysto jesz? Pokaz jakiś przykładowy dzień żarcia xd
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kRpt: tez uwazam ze to kwestia ze za malo miesa. niestety dalej wage mam jaka mam ale pracuje nad tym. co do jedzenia to nie ma co wrzucac, po prostu jem regulanie co 3 godziny i tyle. kwestia systematyki
  • Odpowiedz
@mapache: niemożliwe 10kg albo 15max czystego miecha może jeszcze da rade zbudować naturalnie, a jak by chciał więcej ważyć to sam tłuszcz już by tylko szedł, studia pokazują że naturalnie max możesz zbudować 22.50kg 18kg przy dobrej genetyce
  • Odpowiedz
@mapache: no stoję to six pack a usiądę to już tak fajnie nie jest, btw ciśnij dalej fajną masz już sylwetkę, ja przy 69kg 70kg ławka 100kg OHP coś z 57kg 50kg na 6 razy było pull Up, 50kg na raz a martwy nie próbowałem, ale w łapie siła dosyć jest bo hantelkami po 20kg robię po 8.9pow, na siedząco bez machania
  • Odpowiedz