Wpis z mikrobloga

Powinienem iść na kolejne praktyki albo staż czy szukać normalnej pracy jako junior?
Mam za sobą 9msc. pracy jako programista aplikacji mobilnych, mam swoją apkę mobilną z własnym API, bazą na serwerze itd. (niestety jedyny jakiś większy projekt), mam kilka stażów i praktyk za sobą, skończonego inżyniera, kurs microsoftowy z C# i technikum informatyczne, chociaż to i tak bez znaczenia. Angielski też ogarniam bardzo dobrze.
Pytam, bo przeniosłem się do Wrocławia z innego miasta wojewódzkiego i 3 miesiąc leci, a dalej nic nie mogę znaleźć :P Dostałem się na samym początku do jednej firmy ale kiedy już powiedzieli, że mnie chcą zrezygnowałem, bo myślałem, że załapię się do jakiejś lepszej (o ja naiwny).
Staż? Czy iść na magazyn po raz setny i szukać w międzyczasie czegoś innego?
#pracbaza #programista15k #programowanie #wroclaw
  • 22
Mozesz to zrobic tak. Rozpisac co bys chcial robic za 20 lat. Nastepnie co bys musial robic za 10 lat zeby to osiagnac. Potem co za 5 lat. Az dotrzesz do tego co musisz sie nauczyc teraz zeby byc na właściwej sciezce. Plusy Twojej sytuacji sa takie ze mozesz wbic na rozne staże praktyki juniorskie stanowiska i nie masz duzych kosztow wlasnych. Takze warto skorzystaci wybrac to co Cie doprowadzi do celu