Wpis z mikrobloga

Ja naprawde nie wiem co sie #!$%@? ludzie. Nie dość że mam fajną i łatwą prace i poznałem ludzi i są naprawde spoko to jeszcze z koleżanką sie spotkam w sierpniu nawet po tym że napisałam że mi sie podoba #!$%@?, ja nie wierze czy to jakiś sen #!$%@? czy co ale z wzrostem 160 i ruskim ryjem mam prace i ide z dziewczyną 19 lvl here wychodze ze #!$%@? chyba powoli do tego mam normicką fryzurke i znajomych. Jak jeszcze mi sie uda fb zrobić snapchata oficjalnego i instagrama to już kompletnie zaczne chyba wychodzić z depresji i fobii społecznej. #depresja #przegryw ##!$%@? #fobiaspoleczna #praca #pracbaza #zwiazki #wychodzimyzprzegrywu
Sebtaa - Ja naprawde nie wiem co sie #!$%@? ludzie. Nie dość że mam fajną i łatwą pra...

źródło: comment_BsVN1wGVZYbcoAqwDHPI9NiNKmaKcg3p.jpg

Pobierz
  • 19
@czeczen123: Gdy ma się nasrane we łbie przez lata przeglądania incelowych materiałów w Internecie bez weryfikacji z rzeczywistością oraz dochodzi się do stanu, gdzie nawet po odcięciu się od nich mózg sam sra do łba to ma się przeświadczenie/fobię, że "jeśli jest dobrze, to znaczy że zaraz się #!$%@?".
@puto: Są pewne wytłumaczenia takiego zjawiska i tak... może tak być że jednego dnia cały się trzęsiesz i boisz się/nie masz chęci/sił zrobić cokolwiek, a za godzinę/dzień/tydzień/dwa/miesiąc dzieje się magiczne "pstryk" i działasz jak nigdy nic. I nie - nie jest to takie fajne jak to brzmi i nie wystarczy "poczekać aż przejdzie". Pomiędzy tym jest kupa wstydu, złości i niezrozumienia czemu "nie mogę tak cały czas"? A to prowadzi myśli