Wpis z mikrobloga

Nie lubie gejów bo tak mówią w kościele a na stadionie to nawet każo #!$%@?ć hhe #!$%@?ć pedałuf!!!

Haahah ale durne katole wierzo w bozie na chumrce lol xdd jezus ciota

czym sie #!$%@? róznicie imbecyle?


@sandal: No pierwsza grupa obraża faktycznych ludzi, druga grupa obraża zmyślonych ludzi (oraz uraża "uczucia religijne").
@johny-kalesonny: Nadal to są ludzie mimo że głupi, dla mnie ktos może wierzyć i #!$%@? w bałwanka buli to sa duze dzieci, jeśli dziecko wierzy w mikolaja to tez mu mówisz lol debil mikolaja nie ma cioto xD

Ci ludzie tak sie wychowali, dla nich jest to prawdą i niech żyją we własnym sosie.
Tak samo i geje.

#!$%@? kogo powinno obchodzic co kto robi czy myśli. Oczywiscie jesli nikogo nie
@johny-kalesonny: Uwierz mi że bardzo podobna, choc oczywiscie inna bo nie fizyczna.
Pochodze wrecz z rodziny fanatycznej religijnie, i sam nie raz toczyłem wojnę z rodzicami o to kto ma rację, i czesto uderzałem w ich religijnośc. Nawet nie wiesz jak ich to bardzo boli.
@johny-kalesonny: Oczywiscie że mniej, tak samo jak mniej boli kosta niz powiedzenie np Ty #!$%@? smieciu, jednak kogos o slabej psychice może boleć podobnie.

Żeby nie było, gardze takimi fanatykami co bil iwczoraj ludzi, sam mam znajomych i lesbijki i gejów.
@sandal: Dude, ale to nadal jest nieistotne. W sensie dorosły człowiek powinien wiedzieć, że przekonania religijne są irracjonalne i Twoja wiara w Boga równa się wierze w Świętego Mikołaja. Oczywiście nie powinno się twierdzić, że jesteś idiotą ani nie powinno się obrażać Twoich symboli religijnych. Mimo wszystko, życie Ci się nie zawali jak zobaczyć tęczową c\*pkę jako nawiązanie do hostii.

A osoby lgbt popełniają o wiele częściej samobójstwo z powodu ich
@johny-kalesonny: Ale ja jestem agnostykiem to po pierwszy xd po 2 masz racje w stu procentach po 3 mówie ze sa jakieś jednostki jak moja mama i taka których to w jakis sposób obraża i lepiej niech sobie wierzą i żyją niż mam im tlumaczyc pewne rzeczy, jak tylko nas to dzieli bez sensu xD

A co do lgbt to wspominalem ze mam kilku znajomych zarówno lesbijek i gejów którzy mi
@djtartini1: a jakie to ma znaczenie czy one były wówczas lewicowe czy prawicowe? Były skrajne- poczytaj sobie o tym jakie cyrki odwalały się w USA gdy wyrokami sądu zaczęto słać czarne dzieci do "białych szkół". I te cyrki (czyli bicie, lżenie, opluwanie) robili tzw. "normalni ludzie" bo czymś normalnym było, że "asfalt ma znać swoje miejsce". W ogóle jak o tym myślę to widzę powtórkę z rozrywki- tam też policja musiała