Wpis z mikrobloga

Pytanie do osob ktore byly na #tommorowland czy moze #ultraeurope

Wrocilem w sumie dopiero z SF i tak porownuje moje filmiki ktore mam nagrane , z setami ktore kilku artystow wstawilo na YT i odnosze jakies dziwne wrazenie ze na tym samym artyscie na SF ludzie bawili sie 100x lepiej, nie wiem, skakali,spiewali, tanczyli itd, a na TML ludzie.. stoja sobie...machna reka...stoja... jeszcze mam porownanie bo jeden i drugi set jest bardzo podobny i w polsce mimo tego ze bylo duzo mniej ludzi (choc i tak bardzo duzo) jakos to lepiej wygladalo.

Bylem na paru festiwalach w PL i nieraz slyszalem jak znani artysci mowili ze bylo super, do zobaczenia,super sie ludzie bawili, potem filmiki + zdjecia na insta z jakimis pozytywnymi dopiskami o Polsce, kiedys (chyba) Don diablo powiedzial ze nie mowi tego na kazdym festiwalu ale na SF bawi sie naprawde bardzo dobrze i malo festiwali bylo tak dobrych jak SF jakis czas temu.
Ktos wyrazi swoja opinie?

#sunrisefestival #edm #house #techno #kolobrzeg
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: w tym roku mało artystów dodawało coś z SF ( ͡° ʖ̯ ͡°) no i w sumie z tą zabawą to ja na początku SF jak było miejsce to tańczyłem a potem tak ciasno się zrobiło że nie było miejsca jakoś tańczyć, może tak samo na TML, ale nie wiem też chętnie poczytam opinie
@ANDRZ_J: Hmm, na jakies scenie sie bawiles? Ja na EDM i w sumie wszyscy (pomijam tych pierwszych bo nawet nie ogladalem insta) dodali zdjecia/relacje itd ;)

A porownuje teraz konkretnie set Aloka
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: znaczy ogólnie to na wszyskich miałem miejsce do tańczenia tylko na RED było ciasno na Don diablo, smołkersach i kenau s. Ale ogólnie to było, chodzi mi bardziej o to że na TML jest w choooj ludzi i może tam jest zbyt ciasno na tańce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale ogólnie zgadzam się z tobą też mi się wydaje że jakoś tu bardziej ludzie się bawią
@quarox: bo chodzą na imprezy w klubach i jeżdżą na inne festwiale kilka lub kilkanaście razy w roku a większość Polaków tylko raz w roku na Sunrise, gdzie często 50% tłumu widzi po raz pierwszy ulubionego artystę
@quarox @ANDRZ_J @fanatic Wydaje mi się że na Sunrise przyjechali sami zapaleńcy, którzy przez cały rok na to czekali (mnie od pół roku nosiło, i nie mogłem się doczekać). Bo Sunrise w Polsce jest stosunkowo mało znany.
A na taki Tommorowland czy UMF nazjeżdżają się jakieś gówno - infuluencerki czy influencerzy no bo wypada mieć zdjęcie z takiego festiwalu żeby wszystkim znajomym dupy pękały z zazdrości, a tak na prawdę to nie
@quarox Nie, ale pracuję w Decathlonie, i w tamtym tygodniu podbił do mnie jakiś bananowy klient z prośbą bym mu polecił jakiś namiot na festiwal. Porozmawialiśmy i wyszło, że jedzie na Tommorowland,
Jak się go zapytałem na czyj set najbardziej czeka to stwierdził, że on to się nie zna bo w sumie to jedzie dla towarzystwa ze znajomymi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@quarox: nie wiem, może jak masz 18-19 lat to nie wyobrażasz sobie, że widząc po raz 8 Armina można stanąć tyłem do sceny i jarać blanta / się wygłupiać ze znajomymi pół seta. Wracając do pytania - jak byłem na Ultra parę razy to wydawało mi się że ludzie się lepiej bawią niż na Sunrise, a dj to mówi to 3 razy w jeden weekend że tu się najlepiej bawi :P